OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 9 Styczeń, 2015

Mercedes-Benz Actros z kabiną SoloStar Concept dla jednego kierowcy na pomysłowych reklamach

Jeśli chodzi o reklamy samochodów ciężarowych, to ich prawdziwym mistrzem można aktualnie nazwać Volvo Trucks. Pomysłowość ostatniej serii filmów reklamowych tego producenta jest naprawdę imponująca, natomiast liczba otrzymanych za nie nagród może przyprawić o zawrót głowy (kto jakimś cudem jeszcze tych reklam nie zna, tego zapraszam TUTAJ). Interesujące pomysły miewał jednak ostatnio także Mercedes-Benz, na co przykładem może być filmik reklamujący nowe Vito jako dziecko zrobione przez Actrosa i sportową wersję klasy S (TUTAJ). Co więcej, dzisiaj przypadkiem trafiłem na pochodzącą z końca 2013 roku serię reklam nowego Actrosa, która również strasznie mi się spodobała. Widzimy na niej kabinę typu SoloStar Concept, którą przygotowano z myślą o maksymalnej wygodzie kierowcy jeżdżącego w pojedynczej obsadzie. Wyróżnikiem tej kabiny jest przede wszystkim drugi fotel w formie narożnika cofniętego pod tylną ścianę. Film prezentujący wszystkie możliwości tego rozwiązania czeka na dole.

mercedes_actros_solostar_reklama_1 mercedes_actros_solostar_reklama_2 mercedes_actros_solostar_reklama_3

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 5 komentarzy

 1. Łukasz napisał(a):

  Zdecydowanie najlepszy ciągnik siodłowy na rynku.

 2. MajKyl napisał(a):

  Mieszkałbym…
  Podobno Scania też miała kiedyś takie rozwiązanie.

  • Filip (autor 40ton.net) napisał(a):

   Jakby tak się nad tym zastanowić, to cała seria 4 z kabiną Topline była taką konstrukcją dla jednego kierowcy – bardzo duże łóżko na górze i beznadziejne dolne, duża ilość przestrzeni i mała ilość schowków, a do tego w większości egzemplarzy możliwość cofnięcia prawego fotela pod tylną ścianę.

 3. MajKyl napisał(a):

  Możliwe że chodzi właśnie o odsowany fotel do końca, bo szczegółów nie znam.
  Sam mam przyjemność jeździć 4 w topline ale z 2004r i za fotelem jest już schowek z dostępem z zewnątrz

 4. LK napisał(a):

  rozwiązanie solocar jest wg mnie na krótsze trasy .Lewy duży fotel ogranicza ilosc schowków pod łożkiem ,raz dostęp do tego schowka .Testowalismy te wersje i obaj kierowcy stwierdzili ,że klasyczna wersja daje więcej miejsca na bagaż , napoje itp. i rzeczy kierowcy. Solocar jest lepszy ,gdy trasa trwa w obrębie tygodnia i weekend jest w domu.
  A swoją drogą widać ,że MB szuka w reklamie szansy na odbicie spadku sprzedaży ,po cichym bojkocie marki przez polskich przewoźników z powodu Milogu. : )

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.