rekrutuj 40ton665
Opublikowane 13 Lipiec, 2017

Pracownicy ESA Trucks Poznań jako komandosi – oto nietypowa okleina z warsztatowego Transita

Tekst został zaktualizowany.

Pracownicy autoryzowanej stacji obsługi jako komandosi, a materiały eksploatacyjne i narzędzia jako ich broń – ten nietypowy obraz można zobaczyć na warsztatowym Fordzie Transicie Custom z firmy ESA Trucks Poznań.

Skąd ten pomysł? Jak tłumaczy poznańskie przedstawicielstwo DAF-a, firmowy warsztat każdego dnia walczy dla swoich klientów, podejmując się także zadań specjalnych. Dlatego też firma zdecydowała na przedstawienie swoich pracowników właśnie w formie komandosów. Przygotowano w tym celu specjalne oklejenie, na którym uwieczniono kierowników serwisów, przedstawicieli działu handlowego, osoby zajmujące się sprzedażą części, czy nawet dyrektora wszystkich serwisów. A oto efekt końcowy, reprezentowany na firmowym Facebooku.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 3 komentarzy

 1. ergi napisał(a):

  Bardzo ciekawe. Tak jakby nie było innych ważnych tematów. O wypadku w sernik ani słowa a już nie mówię o zatrzymaniu kierowcy

 2. Ajsik napisał(a):

  Bardzo fajny pomysł, mi sie podoba. Nie wiem jakimi sa fachowcami, ale zapewne pozytywni z nich ludzie.

 3. kastyk napisał(a):

  O, to już wiem, dlaczego skasowali mnie na maksa za naprawę! 😉

  Rura tłumika do DAFa, którą na jednym ze zdjęć trzyma mechanik-komandos, kosztuje w serwisie ok. 2500 zł netto. Pan z telefonu chciał mi obniżyć cenę do 2100 netto.

  Poprosiłem poznański oddział znanej sieci sklepów z częściami do ciężarówek o dostarczenie, ze swoich zapasów, tej części taksówką (ich własne samochody były na wyjeździe, sprawa była pilna) do serwisu DAFa. Koszt? 350,00 zł netto plus 40 zł za taksówkę.

  Jest różnica, nie?

Odpowiedz