Master Truck Show 2022 już się zaczął – lokalizacja, cena wstępu i zasady wjazdu

Zlot Master Truck Show 2022 oficjalnie już się rozpoczął. Impreza potrwa aż do niedzielnego wieczoru (w dniach 15-17 lipca), a dla wszystkich zainteresowanych poniżej podaję najważniejsze informacje.

Tradycyjnie zlot odbywa się na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem. Do parkingu oraz na teren zlotu dojeżdża się ulicą Lotniskową, a jej lokalizację na Google Maps znajdziecie pod tym linkiem.

Według oficjalnego harmonogramu, każdego dnia otwarcie imprezy dla publiczności nastąpi o godzinie 10.00. Ponadto na każdy dzień należy wykupić bilet wejściowy, wyceniony na 50 złotych. Za darmo wchodzą dzieci do 12 roku życia oraz osoby wjeżdżające zgłoszonymi na zlot pojazdami (dwie osoby standardowo lub cztery w przypadku konieczności umycia lub wypolerowania ciężarówki na miejscu). Przyjeżdżający autami osobowymi muszą też pamiętać o cenie parkingu, wynoszącej 20 złotych na dobę.

W przypadku wjazdu na zlot samochodem ciężarowym wiele zależy od uprzedniego przygotowania. Jeśli ktoś zgłosił swój pojazd z wyprzedzeniem, a także we własnym zakresie wydrukuje numer startowy, wjazd będzie dla niego bezpłatny. Osoby, które będą posiadały zgłoszenie, ale nie przygotują numeru startowego, będą musiały zapłacić 50 złotych za wydrukowanie na wjeździe (ta kwota ma na celu głównie odstraszanie). Jeśli ktoś natomiast w ogóle nie będzie miał zgłoszenia, obejmie go opłata w wysokości 100 złotych, również uiszczana na wjeździe, w namiocie powitalnym.

Dokładana mapa zlotu znajduje się pod tym linkiem. Program imprezy, wraz z dodatkowymi atrakcjami, możecie przejrzeć pod tym linkiem. Jeśli natomiast chodzi o przegląd zebranych na miejscu ciężarówek, to już w sobotę około godziny 12 postaram się zamieścić dla Was pełną fotorelację. Tymczasem powyżej zamieszczam jedno zdjęcie, z udziałem absolutnie pierwszych pojazdów, zbierających się na placu zlotowym już od czwartku.