OFERTY PRACYKONTAKT
665

Nasze międzynarodowe przedsiębiorstwo transportowe stosuje innowacyjne rozwiązania transportowe przystosowane do potrzeb indywidualnych klientów. Nasz personel to wysokiej klasy, niezwykle zaangażowani specjaliści. Jesteśmy wiodącą firmą na europejskim rynku transportu pojazdów “high and heavy” np. samochodów ciężarowych, ciągników rolniczych i samochodów dostawczych. Flota 450 samochodów ciężarowych i 700 naszych pracowników pozwala nam spełniać wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Pracujemy dla wszystkich znanych producentów samochodów ciężarowych i ciągników.

Stale poszukujemy wysoko wykwalifikowanych i oddanych pracowników, którzy gwarantowaliby i wspierali usługi oferowane przez naszą firmę.

Ze względu na intensywny rozwój naszej firmy poszukujemy Managera Transportu dla oddziału w Żarach.

Obowiązki:

Nadzorowanie działalności transportowej spółki przy wsparciu i strategicznym doradztwie ze strony naszej centrali, w tym:

 • Bieżące kierowanie zespołem transportu
 • Proaktywna, wiodąca rola w rozwiązywaniu ewentualnych, nieprzewidzianych problemów, zapewnianie odpowiednich rozwiązań i podejmowanie kroków niezbędnych do zapobiegania ponownemu występowaniu problemów
 • Rozwijanie zespołu i podnoszenie kwalifikacji obecnych pracowników
 • Ogólna odpowiedzialność za planowanie, kosztorysowanie i przydział tras w celu zapewniania wysokiego poziomu wydajności, kontrola kosztów i zapewnianie odpowiedniej elastyczności w celu spełniania różnorodnych i zmieniających się potrzeb klientów i naszej firmy
 • Zapewnianie zgodności floty pojazdów ciężarowych z przepisami prawa oraz wewnętrznymi regulacjami oraz informowanie przełożonych o ewentualnych problemach i opracowywanie ich rozwiązań

Wymagania:

 • Duże doświadczenie w branży transportowej
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; znajomość języka holenderskiego będzie wielkim atutem
 • Licencja transportowa lub chęć jej uzyskania
 • Umiejętność zarządzania w zmiennych okolicznościach i pod presją czasu
 • Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany priorytetów, zagadnień operacyjnych i wymagań klientów
 • Pewność siebie, charyzma, szeroki ogląd zagadnień, umiejętności analityczne i umiejętność przekonywania do decyzji

Co oferujemy:

 • Wymagające, wszechstronne stanowisko w sercu spółki transportu międzynarodowego
 • Szkolenia wewnętrzne, doradztwo i możliwości rozwoju
 • Pracę w rodzinnej firmie o bardzo dobrej kondycji finansowej
 • Współpracę z interesującymi klientami
 • Możliwość wnoszenia wkładu własnego w rozwój i sukces firmy
 • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i narzędzia pracy łącznie z samochodem służbowym

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielski z dopiskiem „Transport manager”.

Kontakt:

praca@derooy.com.pl
www.derooy.com

tel: (68) 477 66 66
fax: (68) 470 39 37

De Rooy Poland Sp. z o.o.
Żagańska 42
68-200 Żary


Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Grupę DE Rooy w szczególności przez De Rooy Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Grupę De Rooy, w szczególności przez De Rooy Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

Administratorem Danych Osobowych jest De Rooy Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kontakt: ul. Poznańska 21/48, 00-685 Warszawa).
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od dnia przesłania CV.
Za zgodą kandydatów w okresie 2 lat od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.