OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 3 Lipiec, 2015

MAN TGX “PolandLine”? Nie tym razem – Antrans postanowił wyróżnić swoje TGX 18.440 EfficientLine 2

antrans_man_tgx_efficiel_line_2

Regularnie można usłyszeć w Polsce tak zwane “podśmiechujki”, że MAN wprowadził specjalnie na nasz rynek limitowaną wersję “PolandLine”. Wyróżnia się ona starannie dobraną kolorystyką – nielakierowanym zderzakiem połączonym z czarną kabiną, a także brakiem osłony przeciwsłonecznej oraz firmowymi oznaczeniami zaprojektowanymi w programie Microsoft Word. Z tym większym zainteresowaniem można więc przyjrzeć się najnowszemu zakupowi firmy Antrans z Jeżówki k/Wolbromia, która wzbogaciła właśnie swoją flotę o kilkanaście egzemplarzy modelu TGX 18.440 EfficientLine 2 i w przeciwieństwie do licznej konkurencji, postanowiła zwrócić uwagę także na wygląd zewnętrzny. Każda z tych nowych ciężarówek otrzymała zestaw dodatkowego oświetlenia, orurowanie oraz zestaw oklein, skutecznie wyróżniając niebieskie zestaw spośród innych MAN-ów jeżdżących po naszych drogach. I bardzo dobrze! 😉

Dzięki Damian za zdjęcia!

antrans_man_tgx_efficiel_line

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 10 komentarzy

 1. T.M. napisał(a):

  Ciekawe co powie na te halogeny BAG bo z tego co mi wiadomo to u naszych zachodnich sąsiadów takie oświetlenie jest niedozwolone.

 2. volviakowy napisał(a):

  Edycja nawet,nawet,zastanawia mnie dlaczego bez blendy i bez osłon międzyosiowych.Volva czy scanie wg. mnie robiły lepsze limited edi. przykładowo mogę podać chociażby volvo “70” lub “80” czy nawet “royal”,lub scania no nwm,chociażby porsche edition.Tutaj nic tak szczególnie się nie wyróżnia,a orurowanie dolne jest chyba źle dobrane (te polskie drogi).

  • pete379 napisał(a):

   Faktycznie, bez blendy wygląda biednie. Jak jakiś autobus.
   Ale, ze to wersja Efficent Line (nie jest to edycja limitowana jak Lion’s Edition w TGA), to pewnie blendę zdjęli dla niezakłócania strugi powietrza na czole kabiny, co ma przekładać się na mniejsze spalanie.
   Rama górna to faktycznie jakaś lipa- wygląda jak robota słynnego duetu Cytryn&Gumiak z Woli Dzbądzkiej i te kwadratowe JUMBO od Helli… Wolałbym wersje z blendą, bardziej obniżoną rurą górną i neonem reklamowym pomiędzy kogutami na czole globa.

 3. Igor napisał(a):

  Ale EfficientLine to nie jest żadna wersja limitowana, tylko wersja mająca mniej palić. To coś takiego jak w DAF’ie XF105 wersja ATe.

  A wersje PolandLine wyróżnia jeszcze brak kołpaków na przedniej osi ;-).

 4. abc napisał(a):

  Halogeny maja juz zaślepki. Byłem w tym tygodniu u nich na placu i tak sie zastanawiałem po co tych halogenów tyle jak wszystkie zaślepione. Dali by dwa jakieś ładne okrągłe do tego koguty i było by ok. A tak to…

 5. Sławek napisał(a):

  Wszystko jest kwestią gustu.
  Mnie, od tych wszystkich świecących bajerów, bardziej zadowoliłby lakier metaliczny i felgi w chromie.

 6. zen napisał(a):

  Oświetlenie jest przydatne żeby można zap…ć i wyprzedzać jadąc np. przez Węgry.!!!

 7. Tomek napisał(a):

  Tak jak i firma Westrans z Chorzowa zakupiła nowe MAN. Tak samo firma SPEED z Tychow tylko oni w wersji Bieda Edyszyn. Z Czarnymi zderzakami

 8. Luka napisał(a):

  Zastanawiam się nad sensem zamawiania EfficientLine 2, czyli m.in rezygnacji z blendy dla lepszego spalania, po czym montaż rury z halogenami i kogutami, które podobno, wg. handlowca jednej marki, mogą kosztować ok. +10% spalania. Trochę dysonans w oczekiwaniach?

 9. arek napisał(a):

  no to koledzy szczególna uwaga na krawężniki SUPER WYGLĄDAJA TERAZ TYLKO PATRZEĆ JAK LALE BEDA OGLADAŁY SIE ZA WAMI

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.