OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 31 Marzec, 2015

MAN TGX Euro 6 po holenderskim tuningu, czyli coś pomiędzy wołem roboczym a show truckiem

Na pewno nie określę tego najpiękniejszą ciężarówką w Europie, na pewno też nie powiem, że to najładniejszy MAN jakiego widziałem. Niemniej śmiało mogę powiedzieć, że holenderska firma Van der Poel Transport wykazała się po prostu doskonałym gustem wprowadzając do eksploatacji nowego MAN-a TGX, wszak o tak ładny egzemplarz tego modelu naprawdę nie jest łatwo. Co więcej, tak przygotowany ciągnik wydaje mi się być wprost idealnym złotym środkiem między zwykła, pozbawioną tuningu ciężarówką, a prawdziwym “show truckiem”, który choć efektowny, to może być też po prostu niepraktyczny i oczywiście bardzo drogi. Oceńcie zresztą sami na poniższej galerii zdjęć.

Zdjęcia: Carrosserie Elenbaas – firma odpowiedzialna za malowanie ciężarówki

man_tgx_euro6_tuning_holandia_1man_tgx_euro6_tuning_holandia_4
man_tgx_euro6_tuning_holandia_2

Ten wpis ma 6 komentarzy

  1. pete379 napisał(a):

    Piękne auto… ładny dobór kolorów, gustowne dodatki. Zupełne przeciwieństwo pokrak od Ristimyy i włoskich samochodów w stylu “patrzcie jak fajnie potrafimy ciąć blachę laserem”.

  2. oijolij napisał(a):

    fajne ale wolałbym biało czerwony 🙂 choć nienawidzę tego kraju za biedę bezrobocie i brak pracy :/ poniżenie i cenzurę…

  3. olek napisał(a):

    Niby o gustach się nie dyskutuje, ale co tam. Moim zdaniem malowanie super, choć sam bym pewnie takich kolorów nie wybrał, no ale dodatki mogli sobie darować. Ten “duński” neon nad szybą robi robotę w autach z niskim dachem, ale do dużej budy zupełnie nie leży, a i fanem orurowania nie jestem, chyba że idziemy na całość i montujemy skandynawskiego łosiołapa. Ktoś jednak pewnie jest z tego auta dumny i niech mu długo służy, oby cały czas nienagannie utrzymane.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.