OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 22 Maj, 2015

MAN TGX “100 Years” na zlocie GTi-treffen Wörthersee, czyli jak Volkswagen promuje swoje ciężarówki

man_tgx_d38_100_years_edition_2015_limitowany_1

Volkswagen ma teraz bardzo poważne plany wobec swoich dwóch ciężarowych marek – MAN oraz Scania. Żeby więc społeczeństwo, a przede wszystkim miłośnicy Volkswagenów, zaczęli identyfikować MAN-y oraz Scanie z osobowymi produktami rodem z Wolfsburga, pewien wyjątkowy ciągnik siodłowy był jedną z atrakcji dorocznego zlotu GTi-treffen Wörthersee.

Niemcy postanowili zaprezentować swoim fanom model TGX D38 w limitowanej serii “100 Years”, opisywanej szerzej TUTAJ. 560-konna ciężarówka wyróżniała się na zlocie interesującym wyglądem, a przy okazji pokazała swój nieprzeciętny potencjał w paleniu opon. Wszystko zobaczycie na poniższym filmie:

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 2 komentarzy

  1. pete379 napisał(a):

    Nie porywają mnie nowoczesne Volkswageny (no może poza Phaetonem), ale stareńkie Golfy I i II po strawnym i gustownym tuningu są ok.
    Jak ktoś lubi filmy o autach, to polecam produkcje WAGENWERKS z serii Worthersee Tour. Dobra muzyka, świetne ujęcia i wybrane auta…, zapowiedź jednej z produkcji:
    https://vimeo.com/13665374

  2. V8power OM502LA napisał(a):

    JAKA PIĘKNA NAZWA ‘MAN Kan. Dlaczego Volkswagen niszy wszystko a przede wszystkim historie jednego z pierwszych producentów pojazdów?

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.