MAN TGL z firmy Sipma Transport, czyli wyjątkowo ładny sposób na przewiezienie 120 m3 ładunku

Kiedy zobaczyłem tę ciężarówkę na prasowej stronie holenderskiego MAN-a, po prostu nie mogłem się powstrzymać, żeby jej nie zaprezentować. Tak atrakcyjny zestaw przestrzenny na bazie 12-tonowej ciężarówki jest bowiem rzeczą praktycznie niespotykaną, nawet w krajach, gdzie przystrajanie ciężarówek to narodowa tradycja.

Auto, o którym mowa, to MAN 12.250 Euro 6, za którym podąża przyczepa marki Krone. Zestaw stoi na 17,5-calowych kołach i dysponuje przestrzenią ładunkową wysoką na maksymalnie 3,15 metra, dzięki do wnętrza zabudów mieści się 120 m3 ładunku. W Polsce taki zestaw to oczywiście nic specjalnego, dlatego też dalszy opis konfiguracji możemy sobie odpuścić i przejść bezpośrednio do wyglądu. Tutaj niewielka ciężarówka ma natomiast spore pole do popisu, bo dzięki nietypowemu malowaniu cały zestaw wygląda naprawdę atrakcyjnie. Tak dobry efekt udało się osiągnąć nawet pomimo całkowitego braku jakichkolwiek dodatków. Zobaczcie zresztą sami:

MOERDIJK - M.A.N. Truck van Sipma Transport MOERDIJK - M.A.N. Truck van Sipma Transport MOERDIJK - M.A.N. Truck van Sipma Transport MOERDIJK - M.A.N. Truck van Sipma Transport MOERDIJK - M.A.N. Truck van Sipma Transport MOERDIJK - M.A.N. Truck van Sipma Transport