transfactor3665
Opublikowane 19 Wrzesień, 2017

MAN TGE jako prawdziwe mobilne biuro – dobrze wyposażone miejsca pracy oraz skromny wystrój

man_tge_mobilne_biuro_5

Aby pokazać uniwersalność swojego nowego modelu TGE, firma MAN przygotowała wyjątkowy pojazd demonstracyjny. Jest to MAN TGE 3.180 przystosowany do pełnienia roli mobilnego biura.

Z zewnątrz samochód wygląda po prostu jak dobrze wyposażone TGE z najdłuższym rozstawem osi i przeszklonymi bokami. Kiedy jednak zajrzymy do środka, zobaczymy tutaj cztery pełnowartościowe stanowiska do pracy. Każde z nich składa się obrotowego fotela oraz składanego stołu, do których doszły jeszcze gniazda 230V, bezprzewodowe ładowarki oraz złącza USB. Ponadto nie brakuje pokładowego routera do internetu oraz mini-kuchenki, umieszczonej za stanowiskiem kierowcy. Nad tą ostatnią umieszczono też 42-calowy telewizor, służący do celów konferencyjnych. Przy tylnych drzwiach znajdziemy natomiast zestaw szafek, mieszczący między innymi płaszcze.

Co wraca uwagę, to wykończenie opisywanego wnętrza. Próżno tutaj szukać wielkich luksusów, jak zazwyczaj ma to miejsce w podobnych projektach. Zamiast tego MAN zachował charakter typowej sali konferencyjnej, z drewnianą podłogą, szarymi obiciami ścian oraz sufitu, a także biurowym oświetleniem.

man_tge_mobilne_biuro_3 man_tge_mobilne_biuro_4 man_tge_mobilne_biuro_2 man_tge_mobilne_biuro_1

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 4 komentarzy

 1. Lubuszanin napisał(a):

  A kurnik do spania dla kierowcy to gdzie?

 2. raff* napisał(a):

  ha ha
  to by sie krokodyle cieszyły

 3. chrzszcz napisał(a):

  Zrób eleganckie, biurowe wnętrze. I zostaw blaszane drzwi XD

 4. dono napisał(a):

  Cos dla tajniakow z trzyliterowych sluzb.

Odpowiedz