OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 18 Listopad, 2014

Magnit kupił ponad 2000 agregatów chłodniczych – rosyjski potentat kontynuuje inwestycje we flotę

man_tgs_magnit

Rosyjska sieć supermarketów, a przy okazji użytkownik ogromnej floty ciężarówek – firma Magnit, podpisała właśnie umowę na zakup ponad 2 tys. agregatów chłodniczych do swoich pojazdów. Urządzenia dostarczy firma Carrier Transicold, a konkretnie jej rosyjskie przedstawicielstwo. Jest to jedno z największych zamówień w historii tego producenta i naprawdę trudno się temu dziwić, gdyż fakt kupienia ponad 2 tys. nowych agregatów na raz naprawdę robi wrażenie.

Po co Magnitowi aż tyle agregatów i w ogóle ciężarówek? Odpowiedź na to pytanie prezentowałem kilka miesięcy temu w artykule pt. Czym się zajmuje i do kogo należy rosyjska firma Magnit, czyli rozprawa z uniwersytetem parkingowym. Zapraszam do lektury!

Przy okazji – nie macie wrażenia, że od kiedy mamy embargo na eksport m.in. owoców do Rosji, biało-czerwonych zestawów jest na polskich drogach wyraźnie mniej? Kiedyś na A2 jeździło tego po prostu od groma, dzisiaj zdarzy mi się dojechać z Poznania do Warszawy i z powrotem bez spotkania żadnego.

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. matiz_1990 napisał(a):

    Na 19 od Krosna do Rzeszowa często ich widzę jak jedzie po 5 aut w konwoju, nawet dość często przemykają 🙂

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.