Mack Anthem z naczepą do złożenia z klocków Lego – oficjalny zestaw wyceniony na 699 złotych

180122---Mack-LEGO-Anthem

Więcej o Macku Anthem przeczytacie tutaj.

Z dokładnie 2595 klocków Lego można złożyć model nowego Macka Anthem. Klockowa ciężarówka została pięknie odwzorowana, a przy okazji jest piątym największym zestawem w całej historii firmy Lego.

Mack Anthem to najnowszy model tego amerykańskiego producenta. Z zewnątrz wyróżnia go amerykańska sylwetka z ogromnymi ilościami chromów, natomiast pod nadwoziem kryje się sporo technologii znanej z ciężarówek Volvo Trucks. Jest to zauważalne także w modelu z klocków – duński producent zadbał o wszelkie wyróżniki zewnętrzne, natomiast pod zaokrągloną pokrywą kryje 6-cylindrowy, rzędowy silnik. Niczym w oryginalne 😉

180122---Mack-LEGO-Bulldog

Poza tym mamy tutaj układ skrętu kół, w pełni wyposażoną kabinę, a także działającą naczepę. Ta ostatnia to pojazd służący do przewozu kontenerów, wyposażony w boczny system rozładunku. A jakby tego było mało, po rozłożeniu ciągnika oraz naczepy z tych samych klocków możemy stworzyć kolejny, zupełnie inny model. Będzie to Mack z serii LR, czyli topowo amerykańska śmieciarka, odwzorowana równie świetny sposób.

Według oficjalnego cennika, za omawiany zestaw zapłacimy 699,99 złotych. Zamówienia można już składać, lecz wysyłka zostanie zrealizowana dopiero w pierwszych dniach lutego.

180122---Mack-LEGO-LR

Na poniższym filmie można zobaczyć nieco detali: