LINK potwierdza: marka zostanie utrzymana, kierowcy zachowają pracę, a jej warunki się nie zmienią

link_waberers_2Wczorajszy tekst znajdziecie tutaj.

Wczorajsza informacja na temat połączenia firm Waberer’s oraz LINK wzbudziła gigantyczne zainteresowanie. Trudno się temu dziwić, wszak możliwość stworzenia wspólnej floty niemal 5 tys. pojazdów robi ogromne wrażenie. Jak jednak konkretnie będzie wyglądała ta węgiersko-polska działalność? To wyjaśnia fragment oficjalnego komunikatu firmy LINK, opublikowanego między innymi w mediach społecznościowych:

Łącząc siły z firmą Waberer’s, LINK będzie korzystał z lepszego i szerszego dostępu do floty ciężarówek, tras i najnowszych osiągnięć w technologii logistycznej. 

Wszystkie warunki umów pozostaną bez zmian a Klienci będą komunikować się na co dzień z tymi samymi osobami obsługującymi Klientów. Marka LINK zachowa swoją odrębność, nadal świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Zdecydowaliśmy się na to partnerstwo, ponieważ wierzymy, że Waberer’s jest najlepszym partnerem, z właściwymi ludźmi i strategią, aby przenieść zarówno LINK jak i Waberer’s na kolejny, wyższy etap rozwoju.


Ujmując to w mniej oficjalne słowa, mogę Wam potwierdzić, że marka LINK nie zniknie z rynku, flota utrzyma swoje dotychczasowe barwy, wszyscy kierowcy zachowają pracę, a warunki przewidziane w ich umowach nie ulegną zmianie.