transfactor3665
Opublikowane 10 Październik, 2017

Limitowana seria Actrosów na 60-lecie ZMPD – wszystkie 60 sztuk będzie miało bogate wyposażenie

actros_zmpd_60_lat_1

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, czyli największe polskie stowarzyszenie firm transportowych, świętuje w tym roku 60-lecie działalności. Z tej więc okazji postanowiono przygotować limitowaną serię sześćdziesięciu ciężarówek, przewidzianych właśnie dla firm zrzeszonych w ZMPD.

Twórcą tych pojazdów jest firma Mercedes-Benz, współpracująca z ZMPD już od wielu lat. Wyjątkowość oferty polega zaś na bogatym wyposażeniu oraz dużej ilości usług dodatkowych, które użytkownik dostaje tutaj w standardzie. W ramach limitowanej serii mamy więc ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros 1845, wyposażony w kabinę BigSpace, system rozpoznawania obiektów w martwym polu, najnowszą generację hamulca awaryjnego, a także telematykę Fleetboard. W ramach tej ostatniej można także liczyć na usługę Mercedes-Benz Uptime, która bada parametry pracy poszczególnych elementów ciężarówki, mogąc z wyprzedzeniem przewidzieć awarię. Do tego dochodzą też opony Michelin X LINE Energy oraz bogaty pakiet wyposażenia od firmy InterRisk. Z zewnątrz limitowane Actrosy rozpoznacie zaś po niebieskim lakierze, srebrnej atrapie chłodnicy oraz jubileuszowych oznaczeniach na drzwiach.

Dodam jeszcze, że pierwszy z omawianych pojazdów trafił już do użytkownika. Ciężarówka ta pojechała do niewielkiej olsztyńskiej firmy PHU Kowal, prowadzonej przez Artura Kowalczyka.

actros_zmpd_60_lat_2

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 9 komentarzy

 1. pete379 napisał(a):

  A na kraj Renault szykuje odnowione Premiumki w wersji X coś tam ostatnio opisywanych na 40ton a dla okolic Tczewa specjalny pakiet Sportline trytytka edition “. Tczewski pakiet będzie obejmował ogumienie typu slick&drut renomowanej marki Hujwang z Chin, oraz wzorowane na wyścigowych modelach Mercedesa z lat ’50 odelżenia w postaci odchodzacego lakieru oraz lusterek, zderzaków i stopni bez lakierowania.
  Do każdego pojazdu użytkownik dostanie pakiet serwisowy Cytryn&Gumiak Service, dożywotnia zapas drutu i trytytek oraz talon na hotdoga do wykorzystania na popularnej sieci stacji paliw.

  • Obsrwator napisał(a):

   Na desce rozdzielczej umieszczony będzie specjalny przyciski systemu “ITD”. Jest to system który samoczynnie wyszuka najkrótszy objazd miejsc szczególnie niebezpiecznych, bądź wręcz nieprzejezdnych dla limitowanej wersji wspomnianej premiumki i prześle go na smartfona kierowcy.

 2. Kuba napisał(a):

  Do Pete379 i Obserwator.Dobre , bardzo dobre uśmiałem się.

 3. Bak napisał(a):

  Zapomnieloście o zaawansowanym systemie omijania punktu poboru opłat jakim jest viadziad.

 4. Tracz napisał(a):

  Widać pieniądz, nie ma co !

 5. Cartoon napisał(a):

  Adminie – pierwszy egzemplarz już dawno trafił do użytkownika, rejon Siedlecki. Już od miesiąca ponad jeździ jedna z firm 🙂

 6. pete379 napisał(a):

  …breaking news… Pod wpływem wydarzeń na świecie nastąpiło zebranie zamiejscowe w Boczowie i powstały rząd ma ogłosić niepodległość Republiki Łukowskiej. Oficjalne oświadczenia zostaną wydane przez Zarząd Tymczasowy. Planowany ustrój to oświecony chłodnizm.
  Ponadto według zaufanych źródeł w okolicach Radomia ma powstać udzielne Księstwo Radomskie z Komisariatem Kiprow na czele, a okolice Tczewa patroluja tajemnicze tzw. “zielone Premiumki” nieznanego pochodzenia. Służby wywiadowcze mówią o powiązaniach tych bojowek ze słynnym rebeliantem i bojownikiem Państwa Beztachografowego i Bezwagowego zwanego w otoczeniu Tadeuszem z Tczewa.

Odpowiedz