transfactor3665
Opublikowane 16 Sierpień, 2016

Liczba kar za wwiezienie imigrantów do Wielkiej Brytanii w ciągu roku wzrosła aż o jedną trzecią

imigranci_calais

Imigranci są coraz bardziej zdesperowani, a przewoźnicy coraz częściej wpadają w kłopoty – tak w skrócie można opisać sytuację nad kanałem La Manche. Jak bowiem podaje “The Times”, liczba kar za wwiezienie do Wielkiej Brytanii imigrantów rośnie, i to w zastraszającym tempie. W ciągu ostatnich 12 miesięcy mandatów tego typu wypisano aż 3,2 tys., czyli o jedną trzecią więcej niż w roku ubiegłym. Tymczasem liczba nielegalnych imigrantów znajdujących się w Wielkiej Brytanii może już sięgać miliona.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 2 komentarzy

  1. Logic Killer napisał(a):

    W sumie chora sytuacja, że rząd Wielkiej Brytanii, stara się przenieść na przewoźników odpowiedzialność, w tym finansową, za ten burdel który ma miejsce w Calais.

  2. aga1809 napisał(a):

    Ogromne kary za emigrantów nakładane na przewoźników bo chcą przenieść odpowiedzialność i wyeliminować nas z rynku, francuzi umywają ręce i wypychają do Anglii a Anglia wypycha do Francji :)i tak jedna firma i druga i trzecia płaci za tego samego emigranta niebotyczne kwoty a emigrantów coraz więcej.Nasz MSZ udaje, ze problemu nie ma a nam uciekają pieniądze z portfeli :)tak to można liczyć na polityków.

Odpowiedz