OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 5 Październik, 2016

Lata mijają, a żółto-czerwony Mercedes NG nadal pracuje, nawijając na koła już piąty milion kilometrów

Za oknem jesień, z nieba leje się deszcz, a poranne temperatury nagle stały się jednocyfrowe. W takich warunkach łatwo o zły humor, dlatego też czas na jakiś pozytywny motyw. Będzie nim film nagrany wczoraj w Gorzowie Wielkopolskim przez Czytelnika Gilberta i przestawiający jedną z najsłynniejszych ciężarówek polskich dróg. Jest to Mercedes-Benz NG 1936, pochodzący z wczesnych lat 80-tych i mający dzisiaj przebieg zapewne czterech i pół miliona kilometrów. Samochód ten opisywałem nieco szerzej w połowie 2014 roku, w artykule dostępnym TUTAJ. Od tamtego czasu minęły więc już ponad 2 lata, a mimo to poczciwy Mercedes, pamiętający zapewne także trasy na Bliski Wschód, cały czas dzielnie pracuje.

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 4 komentarzy

 1. Marduq napisał(a):

  Widziałem go ostatnio na ul. Wyszyńskiego w Gorzowie, leciał od strony Barlinka. Ten charakterystyczny warkot było słychać już z daleka. Auto może nie wygląda powalająco, ale rozpędzało się całkiem żwawo.

 2. Cezarcezar napisał(a):

  Ten samochód odpoczywa na parkingu w gorzowie baza pks. Pozdrawiam

 3. krzysiektri napisał(a):

  Ciekawe ilu kierowców wykręciło te pięć milionów tym wozem.

 4. ukasz napisał(a):

  Prowadziłem ten samochód jako spedytor… był tak ciężki że w Szczecinie w porcie big bagow nie chcieli ładować na niego 🙂 Pani z wagi była w szoku bo nigdy takiego ciężkiego auta nie widziała 🙂
  Pozdrawiam kierowce Pana Andrzeja 😉

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.