Lampy, które dają światło w kształcie logo firmy Krone, czyli bajer dla miłośników niemieckich naczep

lampa_hella_krone_logo

Gdyby była tutaj mowa o pojazdach marki Scania i tylnych światłach wyposażonych w logo V8, to już wiedziałbym, że nowy produkty firmy Hella będzie prawdziwym hitem. Cały artykuł będzie jednak dotyczył produktów przeznaczonych do naczep Krone, które raczej nie mają ogromnej rzeszy fanatycznych fanów w całej Europie. Niemniej pomysł jest ciekawy i warto przedstawić go jako ciekawostkę.

Na stoisku Krone podczas targów IAA w Hanowerze zaprezentowano nową diodową tylną lampę do naczep zaprojektowaną przez firmę Hella. Nietypowość owej lampy polegała na fakcie świecenia światłem układającym się w samo logo firmy Krone. Co więcej, w czasie zwykłej jazdy logo producenta naczep świeci się w sposób stały, natomiast przy hamowaniu dodatkowo jeszcze się rozświetla. Dzięki temu można pochwalić się jakiej firmy mamy naczepę także w nocy.

Oczywiście wszystko jest zgodne z przepisami, lampa ma homologację i nie będziemy mieli z nią żadnych problemów przy kontroli drogowej. Osoby, którym pomysł ten szczególnie przypadł do gustu, zapraszam do sklepu internetowego firmy Krone, gdzie można kupić zestawy opisywanych powyżej lamp także do zamontowania w starszych naczepach.