Książkowy kalendarz dla kierowców ciężarówek, przygotowany przez firmę Marathon International

Publikacja na zamówienie

marathon_kalendarz_dla_kierowcow_2

To informacja z 2018 roku, książkowe kalendarze nie są już dostępne.

Czy w dobie smartfonów książkowe kalendarze nadal mają rację bytu? Jeśli wykonujemy zawód kierowcy ciężarówki, raczej nie podlega to wątpliwości. W końcu wielu z Was na pewno zapisuje sobie dzienne przebiegi, czy prowadzi notatki dotyczące czasu pracy. Do tego dobry kalendarz może być świetnym źródłem informacji na temat przepisów oraz praktycznych zasad. Gdzie natomiast taki kalendarz kupić?

Bardzo dobrą propozycję ma w tym roku firma transportowa Marathon International. Podpoznański przewoźnik przygotował kalendarz specjalnie dla kierowców zawodowych, z miejscem na drogowe notatki, a także z pełnym zestawem dodatkowych informacji. Znajdują się tam nawet przepisy na dania możliwe do przygotowania w kabinie, a także rady dotyczące ćwiczenia w trasie. Sam za siebie mówi zresztą spis treści, który zamieszczam pod tekstem.

Co też ważne, nie jest to produkcja typowo komercyjna i nie ma w niej kilkudziesięciu stron reklam. Po prostu Marathon International przygotował kalendarz dla swoich kierowców, a decyzję o otwartej sprzedaży podjęto z uwagi na duże zainteresowanie.

Koszt zakupu takiego kalendarza to 90 złotych za sztukę, a sprzedaż realizowana jest przez Allegro, pod poniższym linkiem. Ilość egzemplarzy jest ograniczona.

www.allegro.pl/ksiazkowy-kalendarz-zawodowego-kierowcy-i7092151368.html

Wspomniany spis treści:

marathon_kalendarz_dla_kierowcowDwie przykładowe strony:

marathon_kalendarz_dla_kierowcow_3