Koszulki 40ton.net dla drogowych profesjonalistów – cena oraz informacje dotyczące zamówienia

koszulki_dwa_wzory

ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ JEST ZAKOŃCZONE, DAM ZNAĆ JAK BĘDĘ PRZYGOTOWYWAŁ KOLEJNĄ PARTIĘ

Twoje życie zawodowe związane jest z pojazdami użytkowymi, bez których współczesny świat oczywiście nie mógłby istnieć? W jeden miesiąc przejeżdżasz tyle kilometrów, co Twój sąsiad przez cały rok? Za kierownicą czujesz się jak ryba w wodzie i nie wyobrażasz sobie życia bez jeżdżenia? Służysz społeczeństwu przewożąc niezbędne mu towary i poświęcając dla tego często sporą część życia osobistego? Jeśli tak, to wszystko wskazuje na to, że jesteś drogowym profesjonalistą. Spędzasz godziny, dni i miesiące za kierownicą, bo jest to Twoja specjalizacja i możesz być z tego dumny. Dlatego też uznałem, że warto przygotować koszulki, które właśnie tę dumę będą wyrażały, które będzie można z dumą nosić. I tak powstały koszulki “Profesjonalista”.

Do wyboru są dwa wzory na białym tle – dla osób pracujących z samochodami ciężarowymi, a także dla kierowców samochodów dostawczych. Oprócz owych samochodów oraz hasła “Profesjonalista” mamy też stwierdzenie, że przejechanie 150 tys. km nie byłoby żadnym problemem. Wiem, że ktoś może tutaj powiedzieć “bez sensu, bo ja robię 200 tys. miesięcznie”, na co drugi stwierdzi, że “robienie 150 tys. rocznie to debilizm, bo trzeba kiedyś spać”. Sama konkretna liczba nie ma tutaj jednak znaczenia, bo przecież każdy z Was ma inną pracę, jeździ na innych trasach i wiadomo, że jeden zrobi 170 tys. i jeszcze się do tego wyśpi, a inny ledwo wyrobi 120 tys. Ważny jest sam potencjał, umiejętności i doświadczenie, których ta gotowość do przejechania 150 tys. km rocznie ma być po prostu symbolem.

Koszulki są wysokiej jakości. Nie ma tutaj żadnej chińszczyzny, lecz produkty amerykańskiej firmy Fruit of the Loom, która jest znana i ceniona na całym świecie. Sam nadruk cyfrowy też nie powinien sprawiać problemów w eksploatacji, bo wykonała go firma o sporym doświadczeniu, robiąca projekty dla licznych firm także z branży transportowej. Wybór rozmiarów można zobaczyć poniżej. Kolor tylko biały!

koszulki_rozmiary_40tonnet_profesjonalista

Jak, gdzie i za ile?

Jedna koszulka kosztuje 45 zł, do których trzeba doliczyć 5 zł za wysyłkę. Kompletny koszt to więc 50 zł. Oczywiście wszystko jest w pełni legalne i bezlitośnie opodatkowane, więc bez problemu wystawię fakturę VAT na firmę. W przypadku dwóch koszulek za wysyłkę płaci się raz. Większe partie uzgodnimy indywidualnie, bo wszystko zależy od ciężaru i wielkości paczki. W Poznaniu oczywiście odbiór osobisty, więc bez tych 5 zł.

Istotny jest jeszcze sposób zamawiania. Nie chciałbym zostać z szafą pełną koszulek, za których wykonanie zapłaciłem, lecz niestety zamawiający zapomniał zapłacić, pojechał w trasę, a tak w ogóle to się rozmyślił. Sprawa wygląda więc tak, że przez tydzień zbieram zamówienia wraz z pieniędzmi, następnie zlecam wykonanie tej konkretnej partii, następnego dnia ją odbieram i do wszystkich wysyłam. Kto zapłacił ten na pewno dostanie.

Zamówienia dokonujemy w następujący sposób: należy zrobić przelew i na redakcja@40ton.net wysłać wiadomość o tytule “koszulka” z następującymi informacjami:

  • wzór (bus czy ciężarówka);
  • rozmiar;
  • adres do wysyłki;
  • ewentualne dane do faktury na firmę;
  • ewentualna ilość, jeśli więcej niż jedna;
  • ewentualny numer telefonu, jeśli chcesz odebrać w Poznaniu;
  • zalecam także dołączenie potwierdzenia przelewu.

Ja na taką wiadomość odpiszę z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia. Dane do przelewu czekają poniżej:

ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ JEST ZAKOŃCZONE, DAM ZNAĆ JAK BĘDĘ PRZYGOTOWYWAŁ KOLEJNĄ PARTIĘ

Poniżej jeszcze poglądowy egzemplarz w rozmiarze XL w wersji z busem:

SONY DSC