„Konwój Mikołajów w Ciężarówkach” już 8 grudnia, między Nowym Stawem a Malborkiem

Świąteczny konwój samochodów ciężarowych, na dystansie 15 kilometrów, to wydarzenie, które zapowiada się naprawdę przyjemnie. Dodatkową radość zapewni natomiast fakt, że cała impreza będzie miała charakter dobroczynny.

Konwój ciężarówek odbędzie się 8 grudnia, na trasie z Nowego Stawu do Malborka. W Nowym Stawie zorganizowany będzie też postój, w czasie którego odbędzie się zbiórka darów dla okolicznych domów dziecka. Mają to być głównie produkty drogeryjne, jak jednorazowe pieluchy, środki czystości, czy nawilżane chusteczki.

Na liście firm wspierających akcję znajdują się już między innymi Heisterkamp, Autos, Berner, Tom-Tech, czy Czechtrans. Głównym organizatorem jest natomiast firma 3 Strefa Sp. z o.o., znana ze zlotu Truck Show w Nowym Stawie.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Konwoju Mikołajów w Ciężarówkach mogą już zgłaszać się do organizatorów. Najlepiej dokonać tego przez adres mailowy biuro@3strefa24.pl. Wszelkie dodatkowe informacje, jak na przykład godzina startu przejazdu, mają zostać opublikowane najpóźniej 2-3 tygodnie przed wydarzeniem.