OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 12 Luty, 2018

Konkurs z terminarzami dla młodych adeptów logistyki – za porcję wiedzy odpowiadało tutaj TransEdu

kalendarz_transedu_1

Wirtualna Akademia TransEdu, dokształcająca przyszłych pracowników branży logistycznej, przygotowała na rok 2018 serię książkowych kalendarzy. Zawierają one informacje przydatne dla osób kształcących się na transportowych kierunkach, a także dla osób już w tej branży pracujących. Wszystko przedstawione jest w dosyć luźny i przystępny sposób, a co najważniejsze, jeden z takich kalendarzy możecie teraz wygrać w konkursie.

Zadanie jest proste – należy zaproponować usprawnienie dla europejskiej branży transportowej, czy to prawne, czy też techniczne. Następnie należy w maksymalnie pięciu zdaniach wyjaśnić dlaczego właśnie takie rozwiązanie jest nam potrzebne. Zgłoszenia swoich pomysłów proszę przesyłać na adres e-mail: konkurs@40ton.net, do 18 lutego 2018 roku, do godziny 23:59.

Po zebraniu wszystkich zgłoszeń, wspólnie z przedstawicielami TransEdu wybiorę 30 najciekawszych propozycji. Ich twórcy zostaną nagrodzeni właśnie opisanymi powyżej kalendarzami, a same pomysły mogą zostać zaprezentowane na stronie.


Czym jest Wirtualna Akademia TransEdu? To przede wszystkim oferta darmowych, internetowych kursów dotyczących transportu oraz szeroko pojętej logistyki. Ponadto TransEdu oferuje darmowe, certyfikowane egzaminy potwierdzające podstawową znajomość branży. Egzaminy te przeprowadza się przy współpracy z uczelniami oraz szkołami na terenie całego kraju.

kalendarz_transedu_3 kalendarz_transedu_2

Ten wpis ma 6 komentarzy

 1. Blacha napisał(a):

  Jest możliwość kupna takiego kalendarza?

 2. Luka napisał(a):

  Jakieś 3 miesiące się spóźnili z terminarzami.

 3. Old Truck napisał(a):

  Kalendarz w połowie lutego? Szkoda że bombek choinkowych nie dają.

 4. gfdsg napisał(a):

  gdzie można kupić kalendarz kierowcy z terminami zakazów jazdy i jakimiś przepisami na UE prędkości zakazy ruchu w dni…?

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.