Konkurs na najładniejszą ciężarówkę z gamy Euro 6 od Renault Trucks, czyli jak zyskać sławę i uznanie

master_truck_2014_relacja_2_40ton_23

Wszyscy użytkownicy nowych ciężarówek marki Renault Trucks, w tym przede wszystkim osoby związane z firmą Ptak-Trans (zdjęcie powyżej), proszone są o uwagę. Renault Trucks postanowiło podjąć się jakże chwalebnej inicjatywy i zorganizować konkurs na najładniejsze ciągniki siodłowe z gam T, C oraz K. Zwycięzcy konkursu zostaną honorowymi gośćmi francuskich wyścigów ciężarówek – czerwcowego Grand Prix we Castellet oraz 24-godzinnego Le Mans, które będzie miało miejsce we wrześniu.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być użytkownikiem ciągnika siodłowego z gamy Euro 6 Renault Trucks, który został poddany modyfikacjom w postaci malowania, oklejenia, czy też uzupełniania o wszelkiego rodzaju akcesoria. Jeśli takowy pojazd posiadamy, musimy przesłać trzy zdjęcia na adres e-mailowy [email protected], dołączając do tego wypełniony formularz dostępny TUTAJ, niestety w języku francuskim. Najlepiej zrobić to przed 7 maja 2015 roku, co oznacza, że na zgłoszenia pozostał jeszcze pełen miesiąc.

Ze wszystkich nadesłanych zdjęć Renault Trucks wybierze po 25 najładniejszych pojazdów, które będą stanowiły ozdobę wspomnianych powyżej wyścigów. Maszyny te zostaną wystawione na stoisku Renault Trucks przy torze, co może być oczywiście doskonałą reklamą dla firm, a do tego ich właściciele wezmą udział w paradzie przewidującej pokonanie wyścigowych torów. Tymczasem wszyscy inni goście wyścigów będą mogli głosować na najładniejszy ciągnik z obu grup 25 pojazdów, aby wybrać tym samym najładniejsze Renault Trucks Euro 6 na całym kontynencie.

Przed zgłoszeniem warto jeszcze sprawdzić terminarz – wyścig w Castellet będzie miał miejsce w dniach 6 i 7 czerwca, natomiast w Le Mans wszystko będzie działo się w dniach 10-11 września. Użytkownicy zwycięskich pojazdów musieliby stawić się na miejscu najpóźniej wieczorem dnia poprzedzającego zmagania. Aha, i jeszcze jedna, raczej nieprzyjemna rzecz – koszty dojazdu na miejsce będzie trzeba pokryć we własnym zakresie, co automatycznie zmniejsza atrakcyjność całego przedsięwzięcia dla polskich firm. Z drugiej jednak strony zawsze można poszukać ładunku do Francji, gdyż organizator konkursu przewidział specjalne miejsca parkingowe dla naczep.

Poniżej kilka zdjęć nowych „Renówek” w ciekawych wersjach. Po kliknięciu na każdą z tych fotografii nastąpi przekierowanie do tekstu traktującego o aucie widocznym na zdjęciu.

renault_t520_torpedo_uhl_limitowane_1renault_t520_sigvartsenrenault_t520_transport_zwierzatrenault_serii_t_racing_1renault_serii_t_centaure_6renault_t_eurospeedrenault_t480_avatar_tuning_1renault_t_high_Suntjens_2