[Wyniki] „Pokaż jak świecą Twoje lampy!” – wygraj oświetlenie M-TECH dla ciężarówek

[05.10.2022] Dziękujemy za udział w konkursie M-TECH „Pokaż jak świecą Twoje lampy!” Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, Wasze pojazdy robią wrażenie. Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki:

PIERWSZE MIEJSCE: Tomek Nowicki

DRUGIE MIEJSCE: Maciej Deć

TRZECIE MIEJSCE: Kuba Turowski

 

[23.10.2022] Weź udział w konkursie M-TECH – „Pokaż jak świecą Twoje lampy!” i wygraj najnowszy model dalekosiężnej lampy LED lub lampy roboczej BLACK SERIES!

Jak wziąć udział w konkursie? Nic prostszego! Zrób zdjęcie swojej ciężarówki po zapadnięciu zmroku, w dowolnej koncepcji i miejscu, a następnie zamieść je w komentarzu pod konkursowym postem na Facebooku. Im ciekawsza fotografia, tym większe szanse na wygraną. Pamiętaj, że jesteśmy dystrybutorem oświetlenia i to ono nas najbardziej interesuje. Do dzieła!

Przewidzieliśmy nagrody dla 3 uczestników:

1. miejsce: Reflektory drogowe WLBO144 x2

2. miejsce: Lampy robocze WLBO133 x2

3. miejsce: Podręczne oświetlenie IL01 i IL06, okulary, zawieszka zapachowa

Fotografie konkursowe przyjmujemy od 23/09/2022 do 04/10/2022. Konkurs skierowany jest wyłącznie do kierowców lub właścicieli samochodów ciężarowych, które zostaną uwiecznione na zdjęciach. Zdjęcia mogą być wykonane w dowolny sposób. Oceniania będzie oryginalność i pomysłowość. Czekamy na zgłoszenia!

Regulamin konkursu: https://m-tech.pl/do-pobrania/