OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 13 Grudzień, 2017

Konkurs dla przyszłych kierowców i mechaników – należy nagrać krótki film dotyczący bezpieczeństwa

ciezarowka_na_torze_bezpieczenstwo

Rusza ogólnopolski konkurs dla przyszłych kierowców i mechaników, uczęszczających do szkół ponadgimnazjalnych. Organizuje go pięć firm związanych z branżą transportową – Volvo Trucks, Renault Trucks, Wielton, Ergo Hestia oraz Michelin, znane już z akcji “Profesjonalni kierowcy”. Wygrać można zaś staże w autoryzowanych warsztatach, szkolenia dla całych klas i oczywiście nagrody rzeczowe.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, uczący się w klasach o profilach związanych z branżą motoryzacyjną lub transportową. Główne zadanie polega na nakręceniu maksymalnie 8-minutowego, amatorskiego filmu, którego tematem będzie wspomniane już bezpieczeństwo na drodze. Film może dotyczyć zachowania bezpieczeństwa przez dowolnych uczestników ruchu, tj. pieszych, rowerzystów, kierowców samochodów osobowych, czy też ciężarowych.

W przygotowaniu nagrań mogą uczestniczyć 4-osobowe grupy. Każda klasa może przesłać na konkurs dowolną liczbę filmów, lecz każdy musi zostać nakręcony przez inny zespół. Do samego nagrywania trzeba natomiast użyć ogólnodostępnych sprzętów – telefonów komórkowych czy amatorskich kamer. Ponad jakość będzie więc stawiany ciekawy pomysł, czy szczególnie wartościowy przekaz.

Uczestnicy mogą przesyłać swoje filmy do 5 lutego 2018 roku, a wszystkie szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie www.profesjonalnikierowcy.pl.

Ten wpis ma 5 komentarzy

  1. Jedynka napisał(a):

    Film może dotyczyć wyprzedzania na zakazie na A4 na odcięciu ?

  2. Wiac napisał(a):

    Link do strony nie działa

  3. Piotr napisał(a):

    Filip, możesz mi podesłać link do filmiku w którym Tretab spieszył się na prom? Kupę lekcji w szkole, nie będzie kiedy kamery wyciągnąć a tam jest gotowiec. . Żart oczywiscie. Pzdr

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.