Konkurs dla kierowców ciężarówek korzystających z aplikacji do wyszukiwania i oceniania parkingów

transparking_aplikacja

Twórcy aplikacji TransParking przygotowali konkurs, w którym można zgarnąć zestawy transportowych gadżetów o średniej wartości 80 złotych. Aby wziąć udział w tej zabawie, wystarczy aktywnie korzystać z TransParkingu, zgłaszać zajętość parkingów, dodawać nowe lokacje, komentować i oceniać. Za każdą aktywność w aplikacji, użytkownik dostaje punkty (od 1 do 5 w zależności o działania, które wykona), natomiast najlepsi nagradzani są właśnie zestawami nagród. A że konkurs potrwa jeszcze do 16 października, to szanse na zdobycie odpowiedniej dużej ilości punktów nadal są naprawdę spore.

Co to jest ten TransParking? Twórcy programu reklamują go jako zupełnie darmowe narzędzie, którzy przyda się każdemu kierowcy ciężarówki. Dzięki aplikacji szybko wyszukacie wolne parkingi oraz  sprawdzicie jakie udogodnienia na nich czekają. Bardzo fajną opcją jest też możliwość dodawania, komentowania i edytowania bezpośrednio przez użytkowników aplikacji, tworzących dzisiaj grono około 8 tys. aktywnych osób.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się TUTAJ. Jeśli natomiast chcecie pobrać TransParking na swoje urządzenie z systemem Android, to zapraszam TUTAJ, do sklepu Google Play.