Komis z ciężarówkami sprzedaje wielbłąda, czyli bardzo ekologiczny ciągnik siodłowy

Panowie, Panie, drogi dzieci. Czwartek, 8 maja 2014 roku rozpoczniemy na 40ton.net bardzo mocnym akcentem. Będzie nim ogłoszenie z holenderskiego serwisu Trucks.nl, na którym można znaleźć ogromną liczbę wszelkiego rodzaju środków transportu. Pisząc „wszelkiego rodzaju” mam na myśli także zwierzęta, a konkretnie wielbłąda dwugarbnego, którego wystawiła na sprzedaż firma „Ebag Truckcenter” z holenderskiej miejscowości Ede.

Wyprodukowane (urodzone?) w 2010 roku zwierze przejechało (przeszło?) dotychczas 2 tys. km, generuje moc 1 KM i waży na pusto 500 kg. Jak czytamy w ogłoszeniu, wielbłąd jest ciągnikiem siodłowym przystosowanym do transportu ładunków ponadgabarytowych. Więcej szczegółów można zobaczyć TUTAJ, natomiast poniżej prezentuję zrzut ekranu, bo ogłoszenie zapewne wkrótce wygaśnie.

Jeśli zwierze sprzedawane jest naprawdę, to wielkie uszanowanko dla Ebag Truckcenter za oszałamiająco szeroki asortyment używanych środków transportu. Jeśli jest to zaś chwyt marketingowy, który ma przyciągnąć uwagę do firmy, to należy się uszanowanko za świetny pomysł.

wielblad_na_sprzedaz_komis_ciezarowek