OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 9 Październik, 2018

Kolejny transport dotarł do Polski wraz z nielegalnymi imigrantami – to prawdopodobnie Afgańczycy

Po raz kolejny samochód ciężarowy wwiózł do Polski nielegalnych imigrantów. Tym razem jednak nie podano skąd pochodził ten pojazd, jakiej narodowości był kierowca i jakie spotkały go następstwa.

Oto komunikat Śląskiego Oddziału Straży Granicznej:

Wczoraj (8 października) funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Opolu zatrzymali dwóch cudzoziemców. Mężczyźni nielegalnie przyjechali do Polski ukryci w naczepie samochodu ciężarowego.

Informację o ujawnionych w Olszowie dwóch młodych obcokrajowcach Straż Graniczna otrzymała od funkcjonariuszy Policji ze Strzelec Opolskich. Migranci przyjechali do Polski ukryci w naczepie ciężarówki pomiędzy ładunkiem artykułów chemii gospodarczej. Nie mieli żadnych dokumentów. Podczas zatrzymania poinformowali funkcjonariuszy, że pochodzą z Afganistanu.

Dzisiaj Straż Graniczna w obecności tłumacza, będzie ustalać tożsamość i obywatelstwo zatrzymanych cudzoziemców. Prowadzone będą także wyjaśnienia, w jaki sposób dostali się oni do naczepy ciężarówki oraz skąd przyjechali do Polski i jaki był cel ich podróży.

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. David napisał(a):

    i jaki był cel ich podróży.

    Serio?

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.