rekrutuj 40ton665
Opublikowane 6 Luty, 2017

Kolejny stan na mapie American Truck Simulator – tym razem będzie to wirtualny Nowy Meksyk

40ton_zdjecia_usa_15

Powyżej: parking dla ciężarówek na granicy Arizony oraz Nowego Meksyku

Twórcy gry American Truck Simulator poczynili kolejna zapowiedź dotyczącą rozbudowywania mapy. Po Kalifornii, Nevadzie oraz dopiero co dodanej do gry Arizonie, w drodze jest już kolejny, czwarty wirtualny stan. Będzie to Nowy Meksyk, znajdujący się wschód od Arizony. W rzeczywistości powierzchnia tego stanu do 315 tys. m2, czyli tyle samo ile liczy powierzchnia Polski. To zaś oznacza sporo nowych dróg oraz geograficznych ciekawostek.

Kiedy rozbudowana mapa będzie gotowa? SCS Software nie podaje w tym temacie żadnych szczegółów, ale wiadomo, że prace powinny upływać stosunkowo szybko. Czeska firma chwali się bowiem ciągłym zwiększaniem zatrudnienia, mającym skutkować przyśpieszeniem prac nad dodatkami do American Truck Simulator oraz Euro Truck Simulator 2. Z uwagi na większą ilość specjalistów, premiery mają mieć miejsce średnio dwa razy częściej niż dotychczas.

Poniżej: zrzuty ekran z przygotowywanej mapy

nowy_meksyk_american_truck_simulator_1 nowy_meksyk_american_truck_simulator_2 nowy_meksyk_american_truck_simulator_3 nowy_meksyk_american_truck_simulator_4 nowy_meksyk_american_truck_simulator_5

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 4 komentarzy

  1. smyro napisał(a):

    Do 2060 może sie wyrobią ze wszystkimi stanami :p

  2. JJ napisał(a):

    Jest rok po premierze i czwarty stan za niedługo będzie to nie jest tak źle 🙂

  3. 12345 napisał(a):

    Ja już krótko po premierze gry wgrałem sobie mapę Coast to Coast.Mam całe stany i nawet mnie to nie interesuje co oni tam wydają.

Odpowiedz