rekrutuj 40ton665
Opublikowane 23 Maj, 2016

Kolejny ciekawy tuning Renault Gamy T High Sleeper, czyli kompletnie biały następca “Magnumki”

renault_t480_biale_tuning

Tak jak Renault Magnum nie było samochodem jakoś szczególnie często modyfikowanym, tak zastępujące je Renault Gamy T z kabiną High Sleeper poddawane jest tuningowi nader często. W ostatnich dniach na drogi wyjechał następny ciekawy egzemplarz tego pojazdu, po raz kolejny pokazujący, że bez wydawania dziesiątek tysięcy euro nowy produkt Renault Trucks może wyglądać bardzo atrakcyjnie.

Mowa tutaj o 480-konnym ciągniku siodłowym T480, dostarczonym holenderskiej firmie Tjalle de Vries. Ciężarówka ta utrzymana została niemalże od początku do końca w białym kolorze, otrzymując białe elementy plastikowe nadwozia, białe orurowanie, białe obudowy reflektorów, a nawet białą osłonę przeciwsłoneczną. Do tego doszły jeszcze felgi o wysokim połysku oraz czarne atrapa chłodnicy, zestawiona z czarnymi oznaczeniami firmy i w ten sposób otrzymaliśmy naprawdę piękny pojazd.

Warto przy okazji zwrócić uwagę na czteroosiową naczepę pod kontenery. Kiedyś już pokazywałem takie rozwiązanie, i to z polskiego podwórka, gdzie łącznie sześć osi w zestawie pozwala uniknąć mandatu za przeładowanie poszczególnych osi. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ.

I tak dla kontrastu – ciemne Renault T520 od firmy UHL-Trucks, opisywane TUTAJ:

renault_t520_torpedo_uhl_limitowane_1renault_t480_biale_tuning_2

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. kierowca napisał(a):

    Podobne auto do tej ciemnej renowki jezdzi w Chwilkowski transport,nie wiem czy nie jest nawet ladniejsze

Odpowiedz