OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 28 Lipiec, 2016

Kolejne zdjęcia chińskich odmian Iveco Daily, z chińskimi rejestracjami spotykanych na polskich drogach

daily_chiny_dopiewo

Dwa dni temu (TUTAJ) pokazywałem Iveco Daily na chińskich tablicach rejestracyjnych, które jeden z Czytelników spotkał na polskiej drodze S8. Pojazd ten wzbudził niemałe zainteresowanie, dlatego też teraz chciałbym opublikować dodatkowe zdjęcia, które przesłali mi Czytelnicy Maciej oraz Jakub.

Nad tekstem widzicie zdjęcie wykonane przez Jakuba na parkingu przy trasie S11, pod miejscowością Dopiewo. Tymczasem na dole widzicie całą grupę takich pojazdów, uwiecznioną przez Macieja na parkingu pod centrum handlowym w Markach. Chińskie “Dajlaki” stały tam 6 czerwca, w pełnej okazałości prezentując swoje nietypowe sylwetki. Trzeba tutaj bowiem zaznaczyć, że wszystkie widoczne na zdjęciach egzemplarze są wersjami typowo na chiński rynek, produkowanymi przez firmę Naveco.

Czym jest Naveco? Jest to spółka typu joint-venture, powstała w 1996 roku w oparciu o umowę między chińskim producentem samochodów Nanjing Auto a firmą Iveco. Naveco wytwarza w Chinach lokalną wersję Iveco TurboDaily, które w europejskich salonach oferowano przez całe lata 90-te. Klasyczną, kanciastą sylwetkę tego pojazdu wyraźnie widać na bokach pojazdu, podczas gdy przód wyraźnie został unowocześniony, otrzymując przede wszystkim inne reflektory. W ostatnich miesiącach przód ten uległ zresztą znaczącej modernizacji i tym samym Naveco zaprezentowało nową generację swojego pojazdu. Rozpoznacie ją poniżej po białym zderzaku, podczas gdy obok stoją trzy pojazdy z przodami stosowanymi przez ostatnie kilka lat.

A skąd opisywane samochody wzięły się w Polsce? To pozostaje niestety zagadką…

iveco_daily_chiny_kampery_2 iveco_daily_chiny_kampery_1

Ten wpis ma 0 komentarzy

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.