OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 24 Czerwiec, 2015

Kolejne rosyjsko-litewskie białe Volvo FH wywoziło z Polski ładunki na całkowicie lewych papierach

biale_volvo_fh_z_polski_bez_zezwolenia_1I kolejne białe Volvo FH z logo umieszczonym na boku “globa”, rosyjskimi rejestracjami i litewską naczepą, więc mówiąc krótko pochodzące zapewne z firmy na “G”, wpadło w ręce Inspekcji Transportu Drogowego. Aż strach pomyśleć co się będzie działo na polskich drogach jak Girtekę przestanie obowiązywać wielki kontrakt z norweską firmą Coop, którego zakończenie zapowiedziałem TUTAJ. A o wspomnianym powyżej Volvo przeczytacie w poniższym poniższym komunikacie WITD Łódź:

W dniach 15-16 czerwca br. inspektorzy łowickiego oddziału WITD w Łodzi przeprowadzili wzmożone kontrolne ukierunkowane na międzynarodowy transport drogowy rzeczy. W wyniku podjętych działań ujawniono trzy przypadki wykonywania międzynarodowego przewozu drogowego bez posiadania w pojeździe wymaganego zezwolenia do/z kraju trzeciego. W dwóch przypadkach w chwili kontroli wykonywane były przewozy mrożonych owoców z Polski do Holandii natomiast w jednym przypadku przewożone było mrożone mięso z Polski na Węgry. We wszystkich przypadkach kierowcy do kontroli okazywali przygotowane fałszywe dokumenty CMR wskazujące wykonywanie przewozów tranzytowych przez Polskę. Potwierdzenie załadunku w Polsce było możliwe dopiero po uzyskaniu kopii dokumentów do załadowców.

Wobec przewoźników wszczęto postępowania administracyjne za wykonywanie międzynarodowego przewozu bez posiadania w pojeździe wymaganego zezwolenia do/z kraju trzeciego oraz pojazdy skierowano na parkingi strzeżone do czasu uzyskania wymaganych zezwoleń oraz wpłaty kaucji, która wynosi 10.000 zł.

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 11 komentarzy

 1. Stasz napisał(a):

  I bardzo dobrze, że się na nich uwzięli

 2. lukasz napisał(a):

  …a dlaczego nie 10000 euro , lub 50000 tyś zł. , ktoś sobie wyobraża sytuacje baz lcenici jak by wjechał do DE lub AT ciekawe czy by dostał 2400e .kary

 3. egon napisał(a):

  nie zgodze sie z wami , szkoda mi rosjan , stali sie zakladnikami własnego rządu – zwykli ludzie obywatele nie mają na to wpływu , przez sankcje przewoznicy nie maja co wozić stad ich desperacja – moze sie uda ? niestety każdy rząd po wyborach i w każdym kraju ma zwykłych obywateli i przedsiębiorców głęboko gdzieś w naszym kraju jest tak samo w czasie komuny premier rakowski powiedział pewne zdanie , które nadal obowiązuje – rząd zawsze sie wyżywi

  • Mmarcin napisał(a):

   @egon szkoda ci rosjan? Jak sie nam w polsce rząd 1980″ nie podobał to go obaliliśmy. Ukraińcom się “Związek-Rosyjski” nie podobał to go zakończyli (ze wszystkimi konsekwencjami tego czynu – nikt się chyba nie spodziewał że bedzie łatwo i przyjemnie). Chcą wierzyć w Cara putina, ich problem.
   p.s dla nich II Wś to wciąż “Wielka Wojna Ojczyźniana”, sie obrażają jak im powiesz że wdzięczni nie jesteśmy za “wyzwolenie”.

  • Tylda napisał(a):

   Walic ruskich karac i napierda… sami sobie sa winni
   Wg mnie tp powinni ich jeszcze do wiezienia powsadzac za falszowanie dokumentów
   Ciekaw jestem co by zrobili ruskie jak by Polska ciezarowke zatrzymali z lewymi papierami

  • grubas napisał(a):

   a mnie szkoda Ukraińców Czeczenów Gruzinów

 4. Tołdi napisał(a):

  A niejaki Jerzy Urban powiedział tak: przed wyborami jesteśmy elektoratem (jak to szumnie brzmi!!!) a po wyborach tylko podatnikami…Nic dodać, nic ująć Panie Jerzy!

 5. ktoś napisał(a):

  Szkoda Tobie SOWIETÓW? – Mnie nie, SOWIET był, jest i będzie SOWIETEM!. Skoro zdecydowali się na fałszowanie dokumentów to wiedzieli co ich czeka, sami sobie są winni. Ciekawe czy nad Tobą rozczulałby się ktokolwiek, gdy Ciebie taka sytuacja spotkała. W Polsce są śmieszne kary i tyle. We Francji za taki “wybryk” to dostałby z 15 tysięcy EU i wiedziałby co chodzi… W tym przypadku zapłaci, pośmieje się i dalej będzie to robił.

  DO ITD:
  Powinniście kontrolować SOWIETÓW 24 godziny na dobę, powtarzam 24 godziny na dobę i karać, karać i jeszcze raz KARAĆ jeżeli dopuszczą się przewinień.

 6. egon napisał(a):

  to sa tylko stereotypy powtarzane przez ignorantów rzeczywistosci , nie każdy rosjanin popiera działania putina tak jak nie kazdy niemiec był hitlerowcem , kiedy zapytac niemca holendra anglika co mysli o polakach bez wahania odpowie ,ze to pijacy złodzieje brudasy , na pytanie czy zna jakis polakow odpowie że tak ale ci sa zupełnie inni – mili pracowici uczciwi -tosa własnie stereotypy

 7. Marcin napisał(a):

  Panie Filipie to ja nawet nie wiedziałem kiedy maj zleciał 🙂

  Niech sobie Pan poprawi.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.