OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 30 Październik, 2015

Kolejne dwa śluby młodych polskich kierowców , oczywiście w otoczeniu samochodów ciężarowych

slub_eljot_tomasz_agnieszka

Kolejni młodzi zawodowcy uświadczyli w ostatnich dniach prywatnego szczęścia, celebrując je w otoczeniu swoich ulubionych, a jakże, samochodów ciężarowych. W rzepińskiej firmie Eljot (powyżej) świętowano uroczyste “tak” Tomasza, który przysiągł miłość, wierność i uczciwość małżeńską Agnieszce, natomiast na Lubelszczyźnie stan cywilny zmienił Paweł (poniżej), jako tę jedyną wybierając Natalię. Ze ślubu Pawła mamy także fotografie przedstawiające mały konwój ciągników siodłowych, będący niespodzianką zorganizowaną przez kolegów z pracy, a także rodziców, który prowadzą rodzinną firmę transportową. Obu parom życzę dużo szczęścia!

Poprzednie śluby, które prezentowałem na 40ton.net, znajdziecie TUTAJ. A mój e-mail znacie:

redakcja@40ton.net 😉

slub_pawel_natalia_samochody_ciezarowe_2 slub_pawel_natalia_samochody_ciezarowe_1 slub_pawel_natalia_samochody_ciezarowe_3 slub_pawel_natalia_samochody_ciezarowe_4

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 3 komentarzy

 1. kiziu napisał(a):

  Dla mnie to chore. To jest właśnie tak jak się nie umie oddzielić pracy od życia osobistego. Ja rozumiem to, że się robi to co lubi bo przynajmniej praca staje się przyjemniejsza, ale żeby przenosić to na grunt osobisty to już nie jest smaczne.

 2. TURBOL napisał(a):

  Z całym szacunkiem Panie Kiziu ale jeżeli ktoś porusza się po naszych drogach z uśmiechem na twarzy nie z ponurą miną i krzykliwością na radiu CB, to w taki dzień jaki tu przedstawia pan redaktor, nie pracuje tylko bawi się wraz z Nowożeńcami i podejrzewam że nie jedna para młoda prosiła by o taki konwój i o tak piękne udekorowanie tegoż dnia 🙂

  • Babajaga napisał(a):

   Masz racje turbol. Bardzo super niespodzianka i wielki szacunek dla współpracownika od kolegów z pracy. I Mi się taki pomysł bardzo podoba i mimo to ze mój chlopek jest stolarzem a obecnie pracuje w pudingach i nikt mu żadnego konwoju nie zrobi to ja bym chciała bardzo 🙂 Ale jeszcze nic straconego i wszytsko przed nami.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.