OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 25 Wrzesień, 2014

Kolejna nietypowa reklama Volvo Trucks, czyli prawie sportowe Volvo FH ze skrzynią I-Shift Dual Clutch

Zaczniemy od filmu, bez żadnego komentowania, żeby nie spalić całej atrakcji – poniżej czeka najnowsza reklama Volvo Trucks:

O co w tym wszystkim chodziło? Volvo zaprezentowało niedawno nową skrzynię biegów I-Shift z dwoma sprzęgłami. Jest to konstrukcja działająca na tej samej zasadzie, co przekładnie rodem z aut sportowych. Kiedy jedziemy na biegu A, bieg B jest już gotowy, dzięki czemu ewentualna zmiana będzie po prostu natychmiastowa. Wszystko to ma zwiększyć efektywność jazdy nową ciężarówką, uczynić prowadzenie pojazdu łatwiejszym, a także oczywiście przyczynić się do ograniczenia zużycia paliwa. Skrzynia I-Shift Dual Clutch jest już dostępna na wszystkich rynkach oferujących Volvo FH z silnikami D13 Euro 6 o mocy 460, 500 i 540 KM.

Volvo Trucks chwali się, że nowa skrzynia jest rozwiązaniem rodem z samochodów sportowych i właśnie dlatego powstała powyższa reklama. Widzimy na niej parkingowego, który odpowiada za ustawianie szosowych “wyścigówek”, pośród których nagle pojawia się Volvo FH. No bo z dwoma sprzęgłami to przecież prawie jak samochód sportowy 😉

Poniżej można zobaczyć jeszcze film przedstawiający kręcenie reklamy. Trzeba przyznać, że Volvo jak zawsze wykazało się ogromnym rozmachem. Jeszcze niżej czeka natomiast film przedstawiający działanie rewolucyjnej przekładni.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 0 komentarzy

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.