OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 29 Sierpień, 2016

Kögel i Humbaur także dla aut dostawczych – przykładem jest przejezdny zestaw na bazie Masterki

kogel_zestaw_przejezdny_renault_master_1

Firma Kögel, a konkretnie należąca do niej marka Humbaur, postanowiły wejść na rynek zabudów dla samochodów dostawczych. W tym celu opracowano nadwozie o nazwie Flexbox, które może zostać umieszczone zarówno na samochodzie dostawczym, jak i na jego przyczepie, a w razie potrzeby stworzy nawet w pełni przejezdny zestaw.

Nadwozia typu Flexbox opracowano przede wszystkim z myślą o transporcie z materiałów spożywczych. Oferują one pełną izolację termiczną, a w razie potrzeby istnieje także możliwość doposażenia w agregaty chłodnicze. Głównym elementem całej konstrukcji są panele PurFerro, stosowane także w naczepach chłodniczych firmy Kögel i wypełnione poliuretanową pianką. W standardzie dodana jest też galwanizowana rama pomocnicza. Jak natomiast wyglądałby taki przejezdny zestaw, bazujący na Renault Master i przewidujący dwa identyczne nadwozia? Możecie to zobaczyć na dołączonych do tekstu zdjęciach.

kogel_zestaw_przejezdny_renault_master_2 kogel_zestaw_przejezdny_renault_master_3

Ten wpis ma 3 komentarzy

  1. PPG napisał(a):

    W Szwajcarii dużo jeździ takich wynalazków, ale to chyba głównie z powodu dużej ilości ciasnych dróg. Ciekawe czy się to przyjmie gdzies w okolicach polski.

  2. Ja napisał(a):

    Hahahaha nie długo ITD będzie odnosiło o zestawie ważącym pewnie jakieś 12t.

  3. Tomq napisał(a):

    Dokładnie zabrakło informacji o DMC zestawu i maxymalnej ładowności przewidzianej przez producenta, a o możliwościach “składu” dowiemy się zapewne z komunikatu ITD 🙂

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.