transfactor3665
Opublikowane 7 Październik, 2015

Kobieta próbowała przejść przez autostradę A4 w środku nocy, w czasie mgły, tuż przed ciężarówką

Autostrada A4 z Krakowa do Rzeszowa, wokół panuje mgła, a do tego jest środek nocy, kiedy nagle na jezdni pojawia się człowiek. Jak się okazuje, jest to kobieta, która w takich a nie innych warunkach postanowiła przejść na drugą stronę autostrady A4, będąc przy tym pozbawioną jakiegokolwiek elementu odblaskowego. Co jest dalej, łatwo się domyślić – kierowca ciężarówki w ostatniej chwili próbuje ominąć kobietę, ale ostatecznie uderza w nią prawym rogiem kabiny. I wtedy dzieje się coś nieprawdopodobnego, mianowicie kobieta przeżywa ten wypadek, w dużej mierze dzięki wykonanemu przez kierowcę manewrowi. Co więcej, już wkrótce wyjdzie ona ze szpitala i niestety istnieje spore prawdopodobieństwo, że znowu pojawi się na autostradzie. Jak bowiem podają policjanci, kobieta ta była już kilkukrotnie karana za chodzenie po trasie A4.

Cała historię można przeczytać na facebookowym poście krakowskiej policji autostradowej, który powinien pojawić się poniżej. Do tekstu, który rozwinie się po kliknięciu na “Zobacz więcej”, dołączone są także zdjęcia Volva FH, które uderzyło w bezmyślną bohaterkę całego wydarzenia.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. andrzej napisał(a):

    Gdy bylem w Polsce w maju na urlopie okolo 2giej w nocy, wlasnie na obwodnicy Krakowa tez omal nie potracilem pieszego, uratowalo go tylko to ze auto do ktorego dojezdzalem dosc nagle zjechalo na pobocze, prawdopodobnie dlatego ze jego kierowca zobaczyl tego pieszego, ja chcac trzymac sie jak najdalej od pobocza w tej sytuacji odbilem na najszybszy pas i gdy wychodzilem z luku na linii rozdzielajacej pasy zobaczylem pieszego, jeden krok wiecej by zrobil i nie mieli by co zbierac…SZOK!

Odpowiedz