rekrutuj 40ton665
Opublikowane 30 Grudzień, 2016

Kierowca ciężarówki uratował cztery osoby z płonącego samochodu – trzy z nich były ciężko ranne

Przypadkowy kierowca ciężarówki uratował wczoraj cztery osoby z płonącego samochodu osobowego. Miało to miejsce o godzinie 4.30 nad ranem, na trasie A661 we Frankfurcie, gdzie Peugeot 307 najechał na tył lokalnego Solarisa Urbino.

Wrak od razu stanął w płomieniach, natomiast w środku znajdowały się cztery osoby – trzy ciężko ranne oraz jedna z drobnymi obrażeniami. Wówczas do akcji wkroczył wspomniany kierowca ciężarówki, będący świadkiem zdarzenia. Jak podają niemieckie media, mężczyzna bez chwili wahania pobiegł w kierunku płonącego auta, wynosząc rannych w bezpieczne miejsce.

Swoją drogą trudno nie zauważyć, że Peugeot 307 to samochód, o którym kilka lat temu było głośno właśnie z uwagi na pożary. Francuskie auto nierzadko padało ofiarą samozapłonów, choć oczywiście nie wiadomo, czy w tym konkretnym przypadku miało to jakieś znaczenie.

Co zostało z Peugeota, możecie zobaczyć poniżej:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 4 komentarzy

 1. papacior napisał(a):

  ”Płonącego auta ” nie płynącego
  A poza tym do siego roku i spokojnego 2017
  A wszystkim truckerom tym DUŻYM I TYM mniejszym TYLE POWROTÓW CO WYJAZDÓW
  Zdrowia pieniędzy sukcesów i wytrwałości
  życzy KOMINIARZ PAPACIORKI

 2. Damian napisał(a):

  Co do łatwopalności Solarisów to do zapłonu dochodziło tylko w pojazdach I i II generacji wyposażonych w silniki MANa Euro II i III. Widoczny na zdjęciu pojazd to przedstawiciel III generacji z silnikiem DAFa lub MANa EuroV.

 3. tomek napisał(a):

  Kolejny przykład na to ze prawdziwi kierowcy ciężarówek mają jaja i sie niczego nie boją o wielu bohaterskich czynach sie nie mówi i nie pisze bo dla nas to chleb powszedni zycie w trasie….pozdrawiam prawdziwych TRUCKERÓW

Odpowiedz