OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 10 Czerwiec, 2019

Kierowca ciężarówki porzucił psa na parkingu – zwierze było poszukiwane, skradziono we Francji

W Niemczech trwają poszukiwania kierowcy ciężarówki, który podejrzany jest o kradzież psa, a następnie porzucenie go na parkingu. Mowa tutaj o dokładnie tym zwierzęciu, które widać na powyższym zdjęciu.

Pierwsze informacje w tej sprawie pojawiły się w miniony piątek, 7 czerwca. Przypadkowi świadkowie zwrócili wówczas uwagę na samochód ciężarowy, który wjechał na parking Dannstadt-West. Drzwi kabiny otworzyły się, ze środka wyskoczył pies, a następnie ciężarówka od razu odjechała.

Przypominający huskiego mieszaniec został zgłoszony odpowiednim służbom. Te natomiast spróbowały ustalić jego właściciela. Okazało się wówczas, że pies posiada nadajnik i pochodzi aż z Francji. Został on tam zgłoszony jako skradziony, a dzięki reakcji świadków będzie mógł wrócić do właściciela.

Skąd zwierze wzięło się w ciężarówce? Czy kierowca faktycznie je ukradł, czy może trafił na psa w zupełnie inny sposób? Jak na razie odpowiedzi na te pytania pozostają nieznane. Cała sytuacja była bowiem na tyle nietypowa, że nikt nie zanotował numeru rejestracyjnego pojazdu. Dlatego w sprawie może pomóc tylko monitoring.