rekrutuj 40ton665
Opublikowane 8 Listopad, 2017

Katalończycy wyszli na drogi, blokując przejazd z Francji do Barcelony – ciężarówki już godzinami stoją

Hiszpańska autostrada AP7, poprowadzona wzdłuż wschodniego wybrzeża kraju, zamieniła się w jeden wielki korek. To przez Katalończyków, którzy domagają się niepodległości i w ramach protestu wyszli na drogi.

Problemy z blokadami mogą dzisiaj wystąpić na całym obszarze Katalonii. Szczególnie źle jest jednak właśnie na AP7, tuż za francuską granicą. W okolicach Figueres oraz Girony korki liczone są w kilometrach, a kierowcy całymi godzinami stoją bez ruchu. W praktyce oznacza to więc sparaliżowanie całego transportu między Francją a Barceloną.

Korki doskonale widać to na poniższych zdjęciach, a także na mapach Google. Oto zrzut ekranu z godziny 13:52, kolorem czerwonym pokazujący zablokowane odcinki:

katalonia_korki_8_listopadaA oto zdjęcia:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 9 komentarzy

 1. Kier napisał(a):

  Dawne czasy gdy sie na Es jezdzilo. Piekne widoki i te kapiele na cieplutkich nadmorskich plazach w weekendy. Dobrze bylo ale sie skonczylo. Fajne czasy.

 2. game_over napisał(a):

  Sochaczewiaki w końcu pauzy wykręcą 🙂

 3. Mietek napisał(a):

  Mam nadzieje ze na noc zejda bo jak narazie jestem w Valencii a chcialbym przejechac w miare sprawnie. Swoja droga dlaczego kierowcy maja cierpiec na tym ze oni usilnie chca niepodleglosci?

  • Koper88 napisał(a):

   Jedź przez Irun. Nikt Ci nie każe stać na AP7. A tak na poważnie to piękny gest ze strony ludzi ze potrafią tak walczyć o swoje. U nas nikt by pewnie nawet głowy nie wystawił w takiej sytuacji.

   • tomek napisał(a):

    Rozbijaniem kraju nazywasz walkę o swoje? To to zwykli separatyści.

   • tomek napisał(a):

    Protest idzie zlikwidować w moment. Zamknąć na 2 lata do więzienia klika osób i po 100 tys euro grzywny. Pokazać w telewizji. Moment ludzie uciekną. Tylko pokazać jak egzekwują te 100 tys euro – zablokowanie konta, zajęcie mienia ruchomego i nieruchomego. bez litości. Ludzie zmiękną.

 4. Rafik napisał(a):

  A pózniej Holender czy Niemiec będzie się czepiał polskiego kierowcy za 48 h pauzy w kabinie. Bo przecież powinien tygodniówkę kręcić w barak hotelu do dwudziestu chłopa na 15 m2.

 5. szofer napisał(a):

  Dla mnie ludzie, którzy w imię czegoś blokują drogi to są po prostu DEBILE!

 6. Luki napisał(a):

  Blokuja drogi bo to hamuje dostawy wszystkiego bez transportu nie bedziesz mial nic firmy poniosa straty itd..

Odpowiedz