W kamuflażu: nowy, duży bus Hyundaia oraz amerykańska wersja Fiata Doblo

hyundai_bus_2015_kamuflazJest rok 2014 i śmiało mogę stwierdzić, że Hyundai radzi sobie na europejskim rynku samochodów naprawdę świetnie. Wiele wskazuje jednak na to, że za kilka lat to samo będzie można powiedzieć o koreańskiej marce na rynku aut dostawczych. Od pewnego czasu krążą bowiem plotki, że koncern z Korei Południowej przygotowuje duże auto dostawcze, które będzie konkurowało z takimi samochodami jak Renault Master, Fiat Ducato, czy Volkswagen Crafter.

Holenderski magazyn Auto Week zaprezentował dzisiaj na swojej stronie internetowej całą serię zdjęć przedstawiających ten pojazd. Pomimo kamuflażu, już krótki rzut oka pozwala dostrzec na karoserii elementy typowe dla Hyundaia, takie jak owalne logo. Żadne bliższe fakty na temat pojazdu nie są na razie znane, lecz mówi się, że będzie miał on premierę w połowie 2015 roku. Pełną galerię znaleźć można TUTAJ.

Edycja 5 czerwca 2014: Nowy Hyundai będzie miał premierę już w 2014 roku, o czym więcej można przeczytać TUTAJ.

ram_promaster_city_kamuflazNa tym jednak nie koniec dostawczych nowości, które Auto Week zaprezentował w ostatnich dniach. W kamuflażu przyłapano także Fiata Doblo, w którym zasłonięto cały przód, a także dolną część tylnej ściany. Redaktorzy holenderskiego magazynu uważają, że jest to zapowiedź face-liftingu Doblo, które jest w obecnej postaci na rynku już od 4 lat. Ja się z tym jednak nie zgadzam…

Według mnie sfotografowany pojazd to Ram ProMaster City, czyli amerykańskie wydanie Doblo. Pod koniec grudnia Fiat podał przecież oficjalnie do wiadomości, że przygotowuje taki pojazd. Na amerykańską przyszłość zamaskowanego auta wskazuje także charakterystyczny krzyż na atrapie chłodnicy, typowy dla wszystkich aut marki Ram, a także po prostu logo Ram umieszczone na alufelgach. Pełną galerię znaleźć można TUTAJ.

Źródło zdjęć: Auto Week