Już dzisiaj na A4 pod Wrocławiem – stolik inspekcyjny oraz specjalny trening dla kierowców zawodowych

Już dzisiaj, między godziną 18 a 20, na autostradzie A4 będzie miało miejsce kolejne spotykanie z cyklu „Stolik Inspekcyjny”. Na stacji paliw BP leżącej na 137. kilometrze trasy w stronę Wrocławia, pojawią się pokojowo nastawieni przedstawiciele Inspekcji Transportu Drogowego oraz służb kontrolnych z Czech. Będą oni odpowiadać na pytania kierowców dotyczące przede wszystkim tematu przewozów ponadnormatywnych w Polsce i Czechach, a także zagadnień ogólnie związanych z transportem drogowych, przewozami na potrzeby własne oraz przepisami socjalnych dla kierowców.

stolik_inspekcyjny

Przy okazji „Stolika Inspekcyjnego” na stacji BP odbędzie się również prezentacja parkingowej siłowni dla kierowców, która niedawno została oddana do użytku. Na miejscu obecni będą profesjonalni trenerzy z fundacji Trans.org i kierowcy otrzymają od nich informacje na temat dbania o swoje zdrowie, a także będą mogli wziąć udział w specjalnym treningu.

Działająca na opisywanej stacji benzynowej siłownia została zasponsorowana przez firmę eDostawcze.pl, która zajmuje się m.in. finansowaniem oraz konfigurowaniem samochodów dostawczych.

silownia_edostawcze_bp_wroclaw_a4