Jeżdżący plakat z filmu „Pulp Fiction”, czyli jubileuszowy Actros Gigaspace dla brytyskiej firmy In Transit

Lubicie film „Pulp Fiction”, który w 1994 roku został zaprezentowany przez niejakiego Quentina Tarantino? Jeśli tak, to na pewno spodoba wam się też Mercedes-Benz Actros, który trafił ostatnio do firmy In Transit Light Transport z brytyjskiego Coventry. Wyposażona w kabinę Gigaspace ciężarówka wyróżnia się nie tylko mocnym, 510-konnym silnikiem, lecz także właśnie namalowanymi aerografem wizerunkami bohaterów „Pulp Fiction”.

Pomysł na takie nietypowe ozdobienie ciężarówki zrodził się w związku ze zbliżającym się jubileuszem istnienia firmy. Barrie oraz Jayne Smith założyli swoje przedsiębiorstwo latem 1994 roku, więc będą świętować w tym roku dwudziestolecie działalności. Z tej okazji potrzebny był wyjątkowy ciągnik, który zrobi latem rundę po brytyjskich zlotach ciężarówek. Za wybór „Pulp Fiction” na główny motyw odpowiedzialny jest oczywiście pan Smith, który jest ogromnym fanem kultowego już dziś filmu.

Biały Actros 2551 w trasę po zlotach ruszy wraz z Mercedesem SK wyprodukowanym w 1993 roku, którego dostarczy sam importer niemieckich ciężarówek. Razem auta stworzą naprawdę wyjątkowe połączenie.

in_transit_pulp_fiction