OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 22 Sierpień, 2017

Jelcz 315, który pomimo sędziwego wieku wozi materiały budowlane oraz pracuje w dużym mieście

jelcz_315_materialy_budowlane

Widząc Jelcza 315 z burtową zabudową oraz przyczepą na obrotnicy, można by pomyśleć, że to jakiś niedobitek z prowincji, pracujący na przykład w niewielkim gospodarskie rolnym. Niespodzianką jest więc fakt, że Jelcz widoczny powyżej, sfotografowany przez Czytelnika Lucka, wozi materiały budowlane, regularnie pojawiając się nawet na budowach nowych osiedli, w ponad półmilionowym mieście.

Powyższe zdjęcie zostało wykonane w Obornikach Wielkopolskich, w firmie sprzedającej materiały budowlane. Ja sam mogę zaś dodać, że kilkukrotnie widywałem tego Jelcza w Poznaniu, jak kręcił się z przyczepą po wąskich, osiedlowych ulicach, między nowymi blokami. Co więcej, kiedyś byłem też świadkiem pięknej sceny – ów Jelcz z przyczepą ustawił się na takim nowym, wymuskanym osiedlu, a następnie zaczął być rozładowywany przez jeszcze starszy dźwig, na bazie Kamaza. Dźwięk silników był przy tym niesamowity, podobnie jak ilość sadzy wydobywającej się z rur wydechowych. A żeby było ciekawej, wszystko w ramach budowy realizowanej przez jednego z największych poznańskich deweloperów,

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 8 komentarzy

 1. Filip (autor 40ton.net) napisał(a):

  Dzięki wszystkim za poprawkę!

 2. Rafik napisał(a):

  Bo w deweloperze liczy się cena i szybkość wykonania (budowy), nie jakość.

 3. lukikuki napisał(a):

  Kiedy doczekamy sie powrotu polskich aut ciezarowych na miare europejskich aut

 4. Roadrunner napisał(a):

  Kilka razy mijany na Naramowickiej 😉

 5. kajos napisał(a):

  U wlasciciela tego jelonka zaczynalem swoja kariere pow 3,5T na Star 200 🙂

  Niestety to juz chyba ostatnie auto w tej firmie 🙂

  Jest jeszcze jezdzacy jak ja to nazywam stwor ZIL podobny do tego co stoi na Naramowickiej w Poznaniu (pistalem juz kiedy o nim tu )

 6. Damian napisał(a):

  Ojj to chyba ostatnie egzemplarze :/ ale ważne że jeżdzi czasami wartoo włożyć te kilka tys w remont niż kilkadziesiąt tyś za nową cieżarówke 🙂

 7. pulass napisał(a):

  jelonek z Chodzieży często go widzę ,niedaleko w Budzyniu zimową porą latają dwa stary 266 z piaskarkami odmalowane wypieszczone.

 8. Szymański napisał(a):

  To jest Jelcz 317, nie 315. 315 to był skrzyniowy, a wywrotka i ciągnik to 317. Tu widać wyraznie, że to wywrotka, tylko ma już inne burty.

Odpowiedz





Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.