OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 6 Listopad, 2018

Jedna ciężarówka wywiozła odpady z produkcji narkotyków, druga przywiozła świeże zaopatrzenie

Od pewnego czasu sporo mówi się o nielegalnych transportach odpadów. Teraz zapoznamy się z prawdziwie krytycznym przypadkiem takiego przewozu, odnotowanym w Holandii, w miejscowości Kerkrade.

Zaczęło się od ciężarówki, która stała zaparkowana przy jednej z ulic. Pojazd zwracał uwagę ostrym, chemicznym zapachem, rozchodzącym się w okolicach ładowni. W końcu ktoś zadzwonił więc na policję, prosząc o sprawdzenie ciężarówki i zweryfikowanie źródła zapachu.

Na miejsce przybyli zarówno policjanci, jak i strażacy. Otworzyli oni ładownię, a ich oczom ukazały się beczki pełne odpadów z produkcji narkotyków. Taki ładunek oczywiście nie wziął się znikąd, więc od razu zarządzono przeszukanie okolicy.

W ten sposób trafiono na kolejną ciężarówkę, stojącą pod niepozornym magazynem. Rumuński MAN TGX okazał się mieć naczepę pełną substancji wykorzystywanych do produkcji syntetycznych narkotyków. To samo znaleziono też we wspomnianym magazynie.

Jaki był w tym wszystkich udział kierowców i przewoźników? Co wiedzieli oni na temat swoich ładunków? Takich informacji niestety na razie nie podano.

Nagranie z przeszukania drugiej ciężarówki:

Ten wpis ma 8 komentarzy

 1. Jeżdżę u Niemca napisał(a):

  No co nic nie wiedzieli kto normalny by się spucowal że będzie się przewoziło odpady po produkcji narkotyków. Mogli romka na kawę zaprosić wsypać mu coś to by Od razu do celu dojechal bez płazy hehe

 2. 13*60 R napisał(a):

  …. i żeby była jasność.
  To była HOLENDERSKA fabryczka na terenie HOLANDI.

  To ten wspaniały elegancki , kulturalny “zachód”. Mało było z normalnej pracy to się dorobić chciało na narkotykach w ilościach naczepowych.

  • gdr napisał(a):

   i co w tych ilościach dziwnego? w samej Warszawie i okolicach schodzi w przeciągu 1 (jednego) weekendu około 1,5 tony trawki, a gdzie cala Polska? To jest ogromny rynek

  • Zenon napisał(a):

   Skąd wiesz że to była holenderska fabryka?
   Podaj źródło skąd masz te informacje.
   Tak wiemy że zachód jest zgniły i fe. Wschód to jest to, kraina mlekiem i miodem płynącą.

 3. Bulion napisał(a):

  Chyba Romki komuś popsuły interes krótkim tacho bo na to wygląda że po załadunku przyszedł szybko czas pauzy dobowej na “strefie” 😉

 4. Randy napisał(a):

  13.60 teraz będzie jechał na Holendrów Według niego wszystkie nacje są złe i fałszywe Prosiłem Cię o coś Przestań komentować Wstydu Waść oszczedź jak mawiał klasyk gatunku

 5. KUBIII napisał(a):

  Jeżdząc po Eu każdy w swojej karierze chociaż raz wiózł coś lewego/trefnego 😛

 6. kondziu380 napisał(a):

  Oj tam. Grunt że produkcja idzie i ludzie pracę mają

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.