OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 22 Październik, 2015

Jeden wielki korek do Calais i Dover, wokół mnóstwo imigrantów, a ciężarówki godzinami stoją bez ruchu

port calais

Od rana otrzymuję informacje o problemach w portach w Calais, Dover, a nawet i w Dunkierce. I co gorsza, problemy te dotyczą na dobrą sprawę wszystkiego, czego tylko mogłyby dotyczyć. Pociągi Eurotunnelu odnotowują opóźnienia, co tylko utrudnia rozładowanie ogromnych kolejek złożonych z samochodów ciężarowych, DFDS ostrzega o “nieprzewidzianych komplikacjach”, w związku z którymi ruch promów jest utrudniony, natomiast P&O informuje o ogromnej ilości ciężarówek, który stłoczyły się wokół Dover.

Nie brakuje też złych wiadomości od Czytelników. Filip napisał, że o 4 rano kolejka do Dover miała już kilka kilometrów, natomiast od godziny 5 ciężarówki były zawracane z A2, aby ustawić się we wspólnej kolejce na A20. Krótko później nadeszła wiadomość od Andrzeja informująca o już 7 kilometrach korka na A20 w kierunku Dover, natomiast zdaniem Marty kolejka do Calais urosła do około 16 kilometrów, nie wykazując przy tym żadnego ruchu. A co gorsza, pośród wszystkich tych ciężarówek grasują ogromne ilości imigrantów. Jak podaje Tomasz, francuska policja między godziną 22 a 6 rano była kompletnie nieobecna wokół portu, a do tego swoje odstać trzeba było w nocy nawet w Dunkierce.

Bardzo dziękuję wszystkim informatorom!

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 4 komentarzy

 1. Stasz napisał(a):

  Jak zwykle dobre wieści na linii Calais-Dover. Dzięki Filip!

 2. Filip napisał(a):

  Moja informacja o Dover była wczoraj, ale od kolegów z firmy wiem, że dzisiaj jest jeszcze gorzej, w szczególności w calais .
  Znowu trzeba będzie do Anglii płynąć w niedzielę, co by do minimum zredukować czas oczekiwania 😉

 3. Jordach napisał(a):

  Jakby za wtargniecia do aut i tunelu zamykali ciapatych i nakladali na nich kary ktore moze i nie byly by sciagniete to by sie uspokoilo.Zlapanych bylo by jak deportowac za lamanie prawa , a powrot badz proba starania sie o azyl bylo by od razu uniemozliwiane.

 4. madziorek napisał(a):

  Mąż 4 godz przegial czas,przeprawil się po ok 10h.Podobno ciapaci zaatakowali policję, odcieli prąd. Nie wiadomo ile w tym prawdy. Obsługa Eurotunelu w ramach rekompensaty rozdawala jedzenie kierowcom i breloki 🙂

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.