Jak efektownie tuningować ciągniki siodłowe marki Scania – krótki poradnik na przykładzie firmy BACA

scania_tuning_baca_164_580

Tuningując samochód ciężarowy bardzo łatwo osiągnąć słaby efekt – wystarczy wyłożyć naprawdę grube pieniądze na modyfikacje, które nie będą przemyślane i nie będą owocem pasji, a jedynie próbą rozreklamowania firmy. Jednocześnie stosunkowo łatwo osiągnąć też efekt bardzo fajny – wystarczy bawić się detalami, tuningować ciężarówkę dla przyjemności, czerpać z najlepszych wzorców, a do tego naturalnie mieć do dyspozycji trochę wolnych środków. I mówię to dlatego, że mam do pokazania kilka zdjęć popierających powyższą tezę, prezentując ciągniki siodłowe z firmy BACA z miejscowości Subkowy.

Nie znajdziemy tutaj malunków, których wykonanie można porównać z kosztem zakupu pięcioletniego ciągnika. Nie zmienia to jednak faktu, że każda z widocznych poniżej ciężarówek ma w sobie to coś. Są klasyczne detale, takie jak na przykład osłona przeciwsłoneczna z serii 3, jest idealnie dobrane orurowanie, pomalowane pod kolor górnej partii nadwozia, pamiętano o pomysłowym, efektownym malowaniu kół, a do tego nie brakuje zabawy kolorami, jak w przypadku czarnego ciągnika siodłowego z czarnymi Michelinami i czerwonymi detalami. Ot mieszanka różnych stylów, która stworzyła wyjątkowo ciekawą, a jednocześnie też bardzo ładną flotę. Oby tak dalej!

Zdjęcia zostały wykonane przy okazji zlotu Pomorska Miss Scania 2015 i otrzymałem jest od grupy Truck-Spotters.eu. Więcej fotografii ciężarówek z firmy BACA znajdziecie na forum Truck-Spotters.eu, konkretnie TUTAJ.

scania_tuning_baca_biala scania_tuning_baca_bialo_niebieska scania_tuning_baca_czarna