Iveco S-Way w limitowanej wersji Exclusivo – tylko pięć egzemplarzy w dobrym stylu

Iveco S-Way po raz kolejny pokazało, że nawet po niewielkich zmianach może być naprawdę piękną ciężarówką. Ten najnowszy przykład pochodzi z Francji, gdzie jeden z dealerów Iveco przygotował limitowaną serię o nazwie Exclusivo.

Firma SDVI przewidziała możliwość zamówienia tylko pięciu egzemplarzy. Każdy z nich będzie też miał tabliczkę z numerem seryjnym, przymocowaną do deski rozdzielczej. Ponadto wybierać będzie można miedzy ograniczoną ilością konfiguracji, z silnikami o mocy 480, 510 lub 570 KM. Na zdjęciach możemy zobaczyć ten ostatni, co wyraźnie wskazano w ramach bocznego oklejenia, tuż nad włoskimi flagami.

To oklejenie będzie nieodłącznym elementem każdego S-Waya Exclusivo. Podobnie jak aluminiowe felgi marki Alcoa, specjalne dywaniki podłogowe i czerwone wstawki pod bocznymi owiewkami. Każda ciężarówka ma też eleganckie orurowanie z belkami LED oraz dwie trąby pneumatyczne, umiejscowione z lewej strony dachu. I tylko na wnętrze można tutaj ponarzekać, jako że zabrakło jakiejś ciekawej tapicerki.

I prezentacja na filmie: