Iveco S-Way „Fit Cab” z pokładową siłownią oraz Iveco S-Way „Magirus” z efektownymi dodatkami

Trwają prezentacje nowego Iveco S-Way. Najpóźniej jutro zamierzam zaprezentować Wam swoje wrażenia, opisując zwłaszcza nową kabinę. Zanim jednak to nastąpi, chciałbym pokazać Wam coś specjalnego. Będą to dwa egzemplarze pokazowe, przygotowane specjalnie na uroczystą premierę.

Widoczne poniżej pojazdy noszą nazwę „Fit Cab” oraz „Magirus”. Samo Iveco określa je pojazdami koncepcyjnymi, które mają pokazać możliwości wykorzystania nowej ciężarówki. Nie spodziewałbym się jednak, by w najbliższym czasie coś podobnego trafiło do oficjalnej sprzedaży.

Jako pierwsze na zdjęciach wystąpi Iveco S-Way „Fit Cab”. Jest to pojazd wyposażony w kabinę typu „salonka” oraz coś w rodzaju pokładowej siłowni. Na stoliku zamieszczona jest pełna instrukcja ćwiczeń dla kierowcy, a pod dachem znalazło się miejsce na drążek do podciągania. Wszystko ma też pokazywać przestrzeń tej nowej kabiny.

Druga galeria zdjęć obejmuje natomiast Iveco S-Way „Magirus”. To bardzo bogato wyposażony egzemplarz, który przy okazji prezentuje możliwości tuningu zewnętrznego. Wszystko nawiązuje też do słynnej, niemieckiej firmy Magirus-Deutz, która przed laty została przez Iveco przejęta. Więcej o tej historii przeczytacie tutaj.