OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 14 Lipiec, 2017

Imigrant ukryty w ciężarówce przyjechał do Polski – co ciekawe, naczepa cały czas była zaplombowana

Polską Straż Graniczną spotkała wczoraj sytuacja niczym z Calais. Trafili oni bowiem na ciężarówkę, w której ukrył się nielegalny imigrant. Wiadomo, że pojazd przyjechał do Polski z Serbii, zaś więcej szczegółów znajdziecie poniżej, w komunikacie przygotowanym przez Placówkę Straży Granicznej z Opola:

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej z Opola 13 lipca zatrzymali cudzoziemca, który nielegalnie przekroczył granicę Polski ukryty w naczepie ciężarówki. Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów.

Do funkcjonariuszy Straży Granicznej pełniących służbę na opolskim odcinku autostrady A4 zgłosił się serbski kierowca ciężarówki, którego zaniepokoiły odgłosy wydobywające się z naczepy jego samochodu. Samochód, którym przewoził towar z Serbii do Polski, był zaplombowany. Kiedy funkcjonariusze z opolskiego Urzędu Celno-Skarbowego, wezwani na miejsce postoju, otworzyli naczepę, okazało się, że pomiędzy ładunkiem miedzi znajduje się młody mężczyzna.

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali cudzoziemca, który nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Obecnie prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia tożsamości i obywatelstwa zatrzymanego oraz wyjaśnienia, w jaki sposób mężczyzna dostał się do naczepy ciężarówki i jaki był cel jego podróży.

Zdjęcia z zatrzymania:

imigrant_w_ciezarowce_opolskie_1 imigrant_w_ciezarowce_opolskie_2

Ten wpis ma 5 komentarzy

 1. blue napisał(a):

  Odwracając to na dziki zachód to pewnie kierowca już by był w areszcie. Ciapaty w kocu i w drodze do hotelu.

 2. *KroQ* napisał(a):

  Dlaczego nie ujawniane są twarze?
  Powinno być tak, że postępując niezgodnie z prawem – to dobrowolnie zgadzasz się z ujawnieniem swojej buzi i pozostaje Ci TYLKO podstawowe prawo do obrony!!!

  Kto za?

  • kitty napisał(a):

   Przejedź się na Calais albo Dunkierkę.Przekonasz się jak działa rzekome prawo,gdy ciapaci otłuką ci maske…

  • dono napisał(a):

   Nikt nie jest winien, kiedy jego wina nie jest udowodniona. To zasada jeszcze ze starozynego Rzymu i nadal (jak wiele innych) obowiazuje. Dopiero prawomocny wyrok pozwala nazywac kogos przestepca.

 3. timo napisał(a):

  raczej celem nie byla piekna opolszczyzna:DD

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.