OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 14 Kwiecień, 2018

Imigranci z Bangladeszu w macedońskiej ciężarówce – dojechali do Holandii, wsiąść mieli już w Serbii

Czterech imigrantów z Bangladeszu ukryło się w macedońskiej ciężarówce. Najprawdopodobniej wsiedli oni do pojazdu w czasie postoju w Serbii, a następnie przejechali w naczepie aż do Holandii.

Obecność imigrantów zgłosił sam kierowca, będący 33-letnim Macedończykiem. Usłyszał on z naczepy niepokojące dźwięki i zgłosił się na holenderską policją. Po przybyciu na miejscu, funkcjonariusze wyciągnęli z naczepy czterech mężczyzn. Nie mieli oni żadnych dokumentów, ale podali się za obywateli Bangladeszu, mających od 20 do 30 lat.

Cała piątka została tymczasowo zatrzymana. Kierowcę podejrzewano o świadomy udział w przemycie, lecz po przysłuchaniu został on wypuszczony na wolność. Jeśli natomiast chodzi o imigrantów, to trzech z nich pozostanie w Holandii, ubiegając się tam o azyl. Czwarty postanowił ubiegać się o azyl we Francji.

Zdjęcie ciężarówki uczestniczącej w zdarzeniu:

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 4 komentarzy

 1. ZxxZ napisał(a):

  “Jeśli natomiast chodzi o imigrantów, to trzech z nich pozostanie w Holandii, ubiegając się tam o azyl. Czwarty postanowił ubiegać się o azyl we Francji.” Widzę że walka z nielegalnymi imigrantami trwa w dobre :/

  Rozumiem że w Bangladeszu toczy się wojna i biedni obywatele muszą uciekać przez terrorem?

  • ABC napisał(a):

   Bangladesz jeden z biedniejszych krajow swiata mimo to pomaga ile tylko sie da uchodzcom z regionu . Poznaj temat i sytuacje tamtego regionu .

 2. Strażnik Texasu napisał(a):

  Elegancko osiągnęli swój cel, azyl na 100 % dostaną bo było by “nie poprawnie politycznie” gdyby nie dostali i biedni nielegalni – bezkarni musieli by wracać do domów.
  Kierowcę oczywiście przykładnie ukarać za przemyt, a wobec przestępców żadnych konsekwencji – brawo zachodnia Europo, brawo !!!

 3. Rabenik napisał(a):

  Zachód w końcu dostanie za swoje, komu jak komu ale im się należy jak psu buda, za te kolonizacji, niszczenie innych państw i ludobójstwa… A co najważniejsze sami na siebie sprowadzaja to..

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.