OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 18 Luty, 2015

I znowu nowości w Euro Truck Simulator 2 – MAN TGX Euro 6, więcej o Skandynawii i ciekawe dodatki

No i znowu nazbierało się nowości ze świata Euro Truck Simulator 2. Twórcy gry, studio SCS Software, cały czas starają się rozwijać swoją produkcję i naprawdę nie brakuje im na to pomysłów. No to zaczynamy…

Pierwszą rzeczą jest fakt, że już wkrótce w grze może pojawić się MAN TGX z silnikiem Euro 6, w tym prawdopodobnie też z nową konstrukcją D38, opisywaną TUTAJ. Skąd można to wywnioskować? Sprawa jest prosta – SCS Software pochwaliło się wczoraj na Facebooku zdjęciami z nagrywania dźwięków silnika.

man_tgx_euro_6_nagrywanie_dzwiekow_ets2

Na swoim angielskojęzycznym blogu SCS Software opisało zaś zestaw bardzo interesujących dodatków do gry, które zostały stworzone przez graczy dzięki wykorzystaniu telemetrii SDK (cały wpis TUTAJ). Pozwalają one przekazywać informacje z gry na urządzenie przenośne w postaci na przykład tabletu, pozwalają odczuwać wstrząsy na kierownicach marki Logitech z funkcją Force Feedback, a ponadto umożliwiają sprawdzanie danych z wirtualnego komputera pokładowego na klawiaturze z wyświetlaczem Logitech G19.

ets2_wyswietlacz_tablet_telemetria_sdk

Oprócz tego na początku miesiąca opublikowano grafikę prezentującą mapę Skandynawii, która już wkrótce ma zostać wydana w formie płatnego dodatku. Jak widać, twórcy gry postanowili zająć się tylko południową częścią półwyspu:

skandynawia_ets2_mapa

Skandynawię można też zobaczyć na zestawie kolejnych zrzutów ekranu. Mają one prezentować przede wszystkim typowo skandynawskie rozwiązania drogowe, w tym między innymi charakterystyczne skrzyżowania:

ets2_oslo_1 ets2_oslo_10 ets2_oslo_9 ets2_oslo_8 ets2_oslo_7 ets2_oslo_6 ets2_oslo_5 ets2_oslo_4 ets2_oslo_3 ets2_oslo_2

Ten wpis ma 3 komentarzy

  1. dml napisał(a):

    Mam nadzieje że poprawią wkońcu bug, polegający na tym, iż podczas wrzucenia kierunku, skrzynia zbija na luz. Problem występuje tylko w trybie automatycznym.

  2. Ktoś napisał(a):

    Dodatków coraz więcej,ale klatek na sekundę coraz mniej jest w grze.Wraz z kolejnymi patchami została skopana optymalizacja gry. Zainstalujcie i pograjcie sobie najpierw w wersję 1.0 a potem aktualną 1.16 to sami się przekonacie.Nawet mocne komputery mają problem z wygenerowaniem większej liczby FPS.

  3. Marcin napisał(a):

    Fajnie jakby warunki pogodowe i drogowe były też takie jak w Skandynawii czyli np padający i leżący na drodze śnieg, co utrudniło by sterowanie ciężarówką, a tak będzie kolejna mapa taka jak inne…

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.