I jeszcze dwa food trucki, tym razem z Ameryki, czyli piękny Master w Brazylii i pierogi w Nowym Jorku

W ubiegłym tygodniu, TUTAJ, prezentowałem kilkanaście polskich food trucków, które zebrały się w Poznaniu przy okazji imprezy Beer & Food Truck Festival. Moda na takie samochody z pysznym jedzeniem nie jest jednak zjawiskiem tylko polskim – food trucki biją rekordy popularności na całym świecie, w tym także w obu Amerykach. Poniżej możecie zobaczyć dwa bardzo ciekawe egzemplarze sfotografowane przez Robert, autora Cars in USA Motoryzacja w USA – ciekawostki.

W Ameryce Północnej, a konkretnie w Nowym Jorku, jeździ food truck z tradycyjnie polskim jedzeniem jedzeniem. Kupicie tutaj przede wszystkim kiełbasę z grilla oraz pierogi w czterech smakach: ruskie, z mięsem, z kapustą i grzybami oraz ze szpinakiem. A do tego dochodzą polskie napoje oraz nasze słodycze. Fajnie!

nowy_jork_polski_food_truck

Ten food truck to już natomiast propozycja z Ameryki Południowej, konkretnie z Brazylii, gdzie Renault Master jest samochodem cieszącym się całkiem sporą popularnością. Jeden z egzemplarzy trafił do firmy Cadillac Burger, która przerobiła popularną „Masterkę” na naprawdę efektowny sprzęt z pięknym lakierem, szprychowymi kołami, zawieszeniem rodem z low ridera oraz oczywiście zabudową do produkcji burgerów. A gdyby tak utrzymać w tym samym stylu jakiegoś długodystansowego Mastera z kabiną Wejkama? 😉

tuning_renault_master_brazylia_food_truck_cadillac

Dzięki Robert!